Skocz do zawartości

Problem z Windows Update - błąd 643


werrka

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Aktualizacje .NET Framework + błąd 643: KB923100. Czyli do zastosowania narzędzie Fixit reperujące rejestracje produktów, alternatywnie .NET Framework CleanUp do usuniącia wszystkich zainstalowanych aktualnie .NET w celu ich reinstalacji, u Ciebie są to:

 

========== HKEY_LOCAL_MACHINE Uninstall List ==========

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"{0A0CADCF-78DA-33C4-A350-CD51849B9702}" = Microsoft .NET Framework 4 Extended

"{3C3901C5-3455-3E0A-A214-0B093A5070A6}" = Microsoft .NET Framework 4 Client Profile

"{9EFDFBA8-9174-3C61-8645-28376C5CA994}" = Microsoft .NET Framework 3.5 Language Pack SP1 - plk

"{CE2CDD62-0124-36CA-84D3-9F4DCF5C5BD9}" = Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

"Microsoft .NET Framework 3.5 Language Pack SP1 - plk" = Pakiet językowy programu Microsoft .NET Framework 3.5 z dodatkiem SP1 — PLK

"Microsoft .NET Framework 3.5 SP1" = Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

"Microsoft .NET Framework 4 Client Profile" = Microsoft .NET Framework 4 Client Profile

"Microsoft .NET Framework 4 Extended" = Microsoft .NET Framework 4 Extended

 

Po usunięciu oczywiście należy reinstalować od początku wersje 3.5 SP1 + 4 (pomiń starą wersję 1.1 podsuwaną w artykule).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Czyli do zastosowania narzędzie Fixit reperujące rejestracje produktów, alternatywnie .NET Framework CleanUp do usuniącia wszystkich zainstalowanych aktualnie .NET w celu ich reinstalacji

 

W podanym przeze mnie artykule Microsoftu są te dwie akcje opisane ....

 

 

EDIT: zmieniłaś post.

 

Czyli mam użyć tego programu NET Framework Cleanup....czyli po prostu go ściągnąć i zainstalować resztę??

 

Jeśli pobierzesz i zastosujesz .NET Framework CleanUp (który wywala wszystkie doinstalowane .NET z systemu - nie rusza natywnych wersji), to po jego użyciu rzecz jasna musisz pobrać od nowa i zainstalować .NET Framework 3.5 SP1 + .NET Framework 4.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
jak instalowałam NET Framework 4 na końcu wyskoczyło mi okno że instalacja się nie powiodła. Próbowałam 2 razy i zawsze tak samo.

 

Mało danych. Sprawdź Dzienniki zdarzeń / historię aktualizacji czy wyświetlają się dodatkowe dane typu kod błędu.

Edytowane przez picasso
23.11.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...