Skocz do zawartości

Zakup lapka


Meir

Rekomendowane odpowiedzi

Szacunek !

 

Chciałem Was prosić o fachowe sugestie w wyborze laptopa,od września zaczynam nową pracę i muszę być mobilny.

 

 

Moje preferencje :

 

matryca : 17,3 cala

 

dysk : od 500 GB w górę

 

Z sumiennym serwisem,niezłymi głośniczkami,nie grzejący się za bardzo,w miarę energooszczędny.

Zastosowania : oprócz ogólnie pojętego internetu,okazjonalnie ( jak szefowa nie będzie widziała :lol:) jakiś filmik i pykanie w wyższych detalach w The Witcher 2,Assassin's Creed czy Call of Duty: Black Ops.

Cena do 3500 złociszy,najlepiej ze sklepu : x-kom.pl

 

Oczywiście bez systemu operacyjnego ;)

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chyba @Belfegor trafiłeś w 10 bo nie ma innych propozycji...bardzo zacna maszynka :) Do tego te głośniczki JBL na pewno robią jakąś różnicę w dźwięku,procek fajny,karta na razie pociągnie wszystko i design też mi podpasował.

 

Myślałem o firmie Asus-ma pełno fanboyów-ale podobno serwis robi jazdy,Acer-podobno bardzo się ostatnio podciągnął jakościowo...ale ten Dell jakoś najbardziej do mnie przemawia.

 

Dziękuję @Belfegor :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam Asusa, póki co nie korzystałem z pomocy serwisu. Oby tak dalej.

 

Do tego te głośniczki JBL na pewno robią jakąś różnicę w dźwięku,

 

marka uznana, ale nie nastawiaj sie na jakieś super efekty. To głośniki od lapka.

 

Chyba @Belfegor trafiłeś w 10 bo nie ma innych propozycji...bardzo zacna maszynka

 

Proponuje, co sam bym kupił. Może za rok strzele sobie takiego Della. Na pewno lepsza obudowa (trwała) i inny rozkład wejść - to dla mnie ważne.

Trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...