Skocz do zawartości

Aktualizacja forum (archiwalny)


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jedna rzecz mi nie odpowiada: przed aktualizacją jak kliknąłem na "Wyświetl nową zawartość" to ładnie pokazywało całą listę tematów których nie przeczytałem/ w których są nowe posty i po otworzeniu takiego tematu w nowej karcie automatycznie przekierowywało mnie do ostatniego nie przeczytanego przeze mnie posta (tzn. te które przeczytałem dzień wcześniej to pamiętało, że były przeczytane, i kierowało do najnowszych, BTW nie czyściłem cache).

Dodatkowo na stronie nowej zawartości przycisk oznaczenia jako przeczytane jest w niedogodnym miejscu (na dole), a wcześniej był na górze. Pewnie będę musiał się przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mi nie odpowiada: przed aktualizacją jak kliknąłem na "Wyświetl nową zawartość" to ładnie pokazywało całą listę tematów których nie przeczytałem/ w których są nowe posty i po otworzeniu takiego tematu w nowej karcie automatycznie przekierowywało mnie do ostatniego nie przeczytanego przeze mnie posta (tzn. te które przeczytałem dzień wcześniej to pamiętało, że były przeczytane, i kierowało do najnowszych).

Cytuję co napisałam:

 

Dodatkowa uwaga: w wynikach "Nowej zawartości" klik w link zawsze będzie zabierał do pierwszego postu tematu, by zaś przejść konkretnie do rzeczywiście nowego posta w temacie należy kliknąć w oznaczenie kropki przy temacie.

Czyli trzeba klikać ikony: iskin_unread.png lub iskin_unread_dot.png. Jeśli nie o to chodzi to z czym masz problem?

 

BTW nie czyściłem cache

Powinieneś to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Masz duży monitor i chyba odpowiedni system. Skorzystaj z kombinacji Ctrl+Kółko myszki.

Korzystając z Twojej Wiesław wskazówki mam taki efekt (a przecież nie o to chodzi): http://www.imagebana...1103_201152.png

Będzie mi to potrzebne za ok. 30 lat (jak dożyję). Wielkość czcionkii teraz jest prawidłowa, tj. taka sama jak na starej skórze. Problemem jest kiszka (dosłownie i w przenośni) przez środek ekranu z wolną przestrzenią po bokach. Poprzednio forum wypełniało cały ekran.

Odnośnik do komentarza

1. Zostały wprowadzone następujące uczytelnienia:

- kolor linków forum został zmieniony na ciemniejszy, a wszystkie przeczytane w widoku forum dostały bold.

- separacja przyklejonych od normalnych tematów przez odkreślenie linią.

Należy wymusić odświeżenie strony, by widzieć zmiany (jeśli nie działa zwyczajne, to CTRL+F5 z omijaniem cache powtórzone na każdej podstronie prezentującej stary układ).

 

2. Fotki użytkownika z transparentnym tłem mają usunięty biały podkład. Ostała się tylko mała ramka obrysowa. Na razie tak zostanie. Jak wyżej, wymagane mocne odświeżenie.

 

3. W stopce wrócił link do naszej "nędzarnej" wizytówki na Facebooku, tym razem jako ikonka.

 

4. W pasku bocznym box wsparcia uzupełniony o brakującą metodę. Potem się zastanowię czy nie zmienić nieco logo. Na razie jest tak.

Odnośnik do komentarza

Jakbyś prześledził cały temat :angry: to byś wiedział z jakiej przeglądarki korzystam - z FF + czasami z IE,GCh,Opera (wszystkie w najnowszych wersjach).

"Dopasuj do szerokości" w Operze nic nie zmienia. O pardon - zaptaszenie tego zmienia położenie okienka wyszukiwania na Forum i nieznaczne rozciągnięcie w pionie sekcji "Najnowsze tematy"

Z tym pivotem genialne, ale nie skorzystam :lol:

Z zrzutów w temacie dokonanych przez innych userów wynika, że to nie jest tylko mój problem - patrz post 33, 37.

Odnośnik do komentarza

Bonifacy

 

To nie jest błąd, że skin nie rozciąga się jak guma "aż do krawędzi". Jest i możliwe, że jest tu jakieś techniczne uzasadnienie (a tej wersji iSkin nie można porównywać z poprzednią, jako że są to dwie różne wersje). Inna sprawa, że jesteś jedynym który to podnosi jako "problem" i nie wiem czy jest większa grupa osób, która widzi to w ten sam sposób.

 

Na chwilę to zostawiamy. Luuk się temu jeszcze przyglądnie i może zapytam autora skóry co za cel ma taka proporcja.

 

 

Do wszystkich

 

Wszystkie błędy zgłoszone w temacie rozwiązane (tylko pliki pomocy mi zostały do dostosowania). Wszystkie tweaki, które miały być zrobione, również. Oceniać czy coś jeszcze trzeba zrobić.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Mam identyczną sytuację jak @Bonifacy, tyle że wolnego miejsca na Operze jest po ok 2cm.

Przecież to oczywiste, że marginesy będą u wszystkich, a tym większe im większy ekran, bo skin ma ustawiony na sztywno max. Przykładowo: ja mam po 7 cm z każdej strony przy oknie zmaksymalizowanym.

 

Ja nie pytam kto ma "identyczną sytuację", tylko komu to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

https://www.fixitpc.pl/topic/191-kontrolowanie-prezentacji-stron-www-usuwanie-reklam/?do=findComment&comment=911

 

Według tego dobierasz się do pliku userContent.css i dopisujesz notatnikiem na jego koniec:

 

body#ipboard_body div#ipbwrapper div.content div.wrapper {
max-width: 14000px !important;
width: 97% !important;
}
Restartujesz FF i ma działać.
Odnośnik do komentarza

Pisząc poprzedniego posta, zauważyłem, że po zapisie boldem po wyłączeniu podświetlenia B wskaźnik pisania wraca do początku tekstu. Jeżeli kliknę na koniec tekstu - dalej piszę boldem. Nie ma takiego efektu podczas standardowej edycji, kiedy to edytuję gotowy tekst, jednak jak chcę coś pogrubić z marszu to ten efekt występuje.

Przeglądarka Opera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...