Skocz do zawartości

Wolne działanie Internetu


marzenie26

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

prosze o sprawdzenie net.log, nie wiem czy to wina komputera czy dostawcy

Jakie parametry łącza gwarantuje Orange?

Sprawdź, jaki jest faktyczny stan poprzez http://speedtest.pl i wrzuć screen.

 

Wykonaj jeszcze logi (otl.txt i extras.txt) OTL-em.

https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/

 

.....i tak przy okazji, wiem ze to nie ten dział,najwyzej nie uzyskam odpowiedzi, chciałam sie zapytac czy to normalne ze temperatura dysku twardego tak sobie skacze , a gdy dochodzi do 43 to przewaznie komp siada...wstawiam zrzut ekranu..

Co rozumiesz poprzez "komp siada"?

Mam wrażenie, że te długie odcinki to po prostu okres, w którym komputer był wyłączony, a program utworzył wykres na podstawie temperatury z momentu wyłączania i włączania. Zwracam uwagę, że temperatura wtedy spada do pokojowej (jakieś 25 st.). A 43 stopnie to nie aż znowu tak dużo. Dysk do minimum 50-55 st. powinien normalnie pracować.

Odnośnik do komentarza

Szybkość połączenia według tego: fatalna. To się zupełnie nie pokrywa z gwarantowanymi parametrami.

 

Sprawdź jeszcze, z jaką prędkością będzie pobierał się ten plik (możesz przez przeglądarkę): ftp://ftp.icm.edu.pl/ls-lR.gz

 

Kliknij Windows + R, wpisz ncpa.cpl i znajdź swoje połączenie. Kliknij jego ikonę prawym -> właściwości -> zakładka: sieć -> odznacz "Protokół internetowy w wersji TCP/IPv6". Potem uruchom ponownie komputer.

 

PS. Edytowałaś posta.

Przy takiej różnicy, to na 99% wina dostawcy, jednak wykonaj to, co podałem, bo zawsze jest ten 1%, że to po Twojej stronie. Chociaż nie sądzę...

 

A co do problemu sprzętowego: dostarcz raport z SIW.

Odnośnik do komentarza

mam juz ten raport w wersji html , jak go wstawic? wywala mi błąd IO

 

Raport wysłałam na adres mailowy podany Twoim porofilu, inaczej nie potrafiłam.

Edytowane przez DawidS28
Raport dostałem. Problemu z siecią nie widzę, temat nadaje się do hardware. Wątek ma być kontunuowany w dziale sprzętowym, ten zamykam.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...