Skocz do zawartości

Sound Blaster PCI128 - Sterowniki działające z windows 7 x64?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

na szafce znalazłem kartę soundblastera taką starą i chciał bym ją użyć bo posiada wejście audio in lecz jednak mam problem bo nie mogę znaleźć do niej działających sterowników..

 

Z windowsa XP nie działają

 

Na windows UPDATE nie ma

 

w internecie nic na ten temat ciekawego nie widziałem bo karta wiekowa...

 

 

Proszę o pomoc!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ano niech poczyta, moze cos znajdzie. http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=207&prodID=1864&prodName=Sound Blaster PCI 128&subCatName=Others&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_1864,VARSET=CategoryID:1 , a po szafach niech nie skacze, bo jeszcze noge skreci, a wakacje ma i szkoda slonca. Moze jakies muzeum to z doplata lyknie :blink:

 

Link ktory Ci podalem dziwnie sie otwiera - wchodzisz w karty, potem inne (na dole) szukasz swojej, ale jest koniec pomocy technicznej. Mozna znalesc linki do sterow . Nie ma chyba do Win7.

Odnośnik do komentarza

wyjąłem tymczasowo kartę sieciową WiFi i włożyłem tego starocia który chyba i tak nie będzie współpracował z Siódemką :(

 

ogólnie kombinuje jak koń pod górę ale jakoś chcę mieć wkońcu głos z karty TV w PC...

 

ewentualnie czy przerobienie drugiej końcówki Audio-In na Mini-Jacka zadziała ??

 

niby są dwa kabelki takie jak w jacku..

 

Chodzi o to że pierwszą część kabla wpinam do karty TV a drugą zamiast do płyty to bym przerobił na Jacka i do wejścia Line- In

 

zadziała takie coś ??

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...