Skocz do zawartości

Aktualizacja Windowsa - instalować czy nie?


markym

Rekomendowane odpowiedzi

Na dolnym pasku pokazuje mi się aktualizacja Windowsa opisywana jako ważna.

 

Jest nazwana Microsoft Office File Validation Add-in i ma następujcy opis : UWAGA: Microsoft Corporation (lub w zależności od miejsca zamieszkania licencjobiorcy jeden z jej podmiotów stowarzyszonych) udziela licencjobiorcy licencji na to uzupełnienie. Licencjobiorca może używać kopii tego uzupełnienia z każdą prawidłowo licencjonowaną kopią Microsoft 2003 & 2007 Office System Desktop Application oprogramowania ("oprogramowanie"). Licencjobiorca nie może używać uzupełnienia, jeśli nie ma licencji na oprogramowanie. Postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania stosują się do używania tego uzupełnienia. Aby przeczytać postanowienia licencyjne, przejdź do menu "Pomoc" w oprogramowaniu. Microsoft świadczy usługi pomocy technicznej dla uzupełnienia zgodnie z opisem znajdującym się pod adresem www.support.microsoft.com/common/international.aspx.

 

Jak rozumiem dotyczy ona Microsoft Office. Czy jeżeli go nie używam (a w sumie to noszę się z zamiarem usunięcia go, mo miałem tylko chyba wersję 30dniową) to mogę zaznaczyć "Nie akceptuję" wcisnąć "Zakończ" i będzie po kłopocie ? Czy też instalować tą aktualizację?

 

Pzdro

 

M

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...