Skocz do zawartości

PassMark: test wydajności programów zabezpieczających 3/2011


Rekomendowane odpowiedzi

testowane programy

 

Pakiety Internet Security:

AVG Internet Security 2011

BitDefender Internet Security 2011

ESET Smart Security 2011

F-Secure Internet Security 2011

G Data Internet Security 2011

Kaspersky Internet Security 2011

McAfee Internet Security 2011

Panda Internet Security 2011

Rising Internet Security 2011

SourceNext Virus Security ZERO

Norton Internet Security 2011

 

Programy antyvirusowe:

Avast! Free AntiVirus 5

AVG AntiVirus 2011

AVG AntiVirus Free 2011

Avira AntiVir Personal 10

ESET Smart Security 2011

G Data AntiVirus 2011

Kaspersky AntiVirus 2011

McAfee AntiVirus Plus 2011

Microsoft Security Essentials

Panda AntiVirus 2011

Quick Heal AntiVirus Pro 2011

Rising AntiVirus 2011

Norton AntiVirus 2011

Trend Micro Titanium AntiVirus Plus 2011

 

Pakiety Total Security:

BitDefender Total Security 2011

Kaspersky PURE 2011

McAfee Total Protection 2011

Norton 360 Version 5.0

Trend Micro Titanium Maximum Security 2011

 

wyniki testów

 

http://www.passmark.com/ftp/totalprotectionsuites-feb2011.pdf

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Bez niespodzianek...NIS i ESET na czele :thumbsup:...dziwi mnie trochę wysokie miejsce Kaspra-który jest ciężki jak wół-a w tym teście wypada całkiem nieźle...

 

W przypadku niektórych antywirusów wiele zależy od konfiguracji. Jeżeli ustawi się Kaspra na maxa, to komputer staje dęba.

Dla mnie zdecydowanym liderem pod względem lekkości i szybkości jest Immunet Protect FREE (bez ClamAV).

Odnośnik do komentarza

Tak jak wspomniał kolega omkar, zależy od konfiguracji. Kis na defaultowych ustawieniach jest lekki, gdy ustawi się suwaki na maksa wtedy bardziej obciąży, ale nie jest źle ;) Zależy też od sprzętu na którym się testuje. Zaskoczył mnie wynik G daty, albo to przypadek, albo rzeczywiście jeszcze bardziej się przyłożyli do zmniejszenia zapotrzebowania na zasoby komputera. Słabo F-Secure , też zdziwienie. Norton od wersji 2009 jest lekki więc pozycja raczej zasłużona.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wspomniał kolega omkar, zależy od konfiguracji. Kis na defaultowych ustawieniach jest lekki, gdy ustawi się suwaki na maksa wtedy bardziej obciąży, ale nie jest źle ;) Zależy też od sprzętu na którym się testuje. Zaskoczył mnie wynik G daty, albo to przypadek, albo rzeczywiście jeszcze bardziej się przyłożyli do zmniejszenia zapotrzebowania na zasoby komputera. Słabo F-Secure , też zdziwienie. Norton od wersji 2009 jest lekki więc pozycja raczej zasłużona.

Miałem na myśli męczenie procesorka w przypadku KIS-a :)...pod tym względem-manipulacja suwakami-nie pomaga,jeżeli chodzi o zapotrzebowanie na RAM to nie mam żadnych zastrzeżeń do Kaspra...zresztą co Ci Bro będę gadał...pamiętasz na naszym starym macierzystym Forum - przetestowaliśmy ostro wszystko.

Edytowane przez picasso
Edytowane. Temat oczyszczony. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...