Skocz do zawartości

MS Essentials - Nie mogę zainstalować


Rekomendowane odpowiedzi

w trakcie instalacji Microsoft Security Essentials pojawia mi się komunikat

 

The feature you are trying to use is on network resource that is unavaiable

 

Click OK to try again, or enter alternate path to a folder containing the insltalation package "mp_ambits.msi" in the box below

tutaj ścieżka do zasobu nie znajdującego się na dysku systemowym

 

Jak rozwinę listę i wskażę na plik (wszystkie są w lokalizacji wskazanej przeze mnie) pojawia się

 

The file "E:\cośtam\mp_ambits.msi" is not a valid installation package for the product Microsoft Antimalware

 

Używam Immuneta, ale wyłączam śledzenie, kiedyś zresztą odinstalowałem go całkowicie, puściłem instalkę MSE i tez to samo.

Pomoże ktoś?

 

po zakończeniu pojawia się błąd 0x8007064C

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Błąd ten oznacza z problemem ze znajdowaniem ścieżki do pliku instalacyjnego.

 

Więc albo inny soft ochronny go blokuje (tu Immunet - wyłączenie softa może być niewystarcvzająca) ,albo jest błąd w zmiennych środowiskowych

 

Więc jeśli mamy rozwijać ten temat to ten Immunet musi być odinstalowany całkowicie aby wykluczyć potencjalne dodatkowe problemy.

 

Pytania:

 

Czy rzeczywiście pobierasz prawidłową wersję dla swojego systemu? http://www.microsoft...ls/privacy.aspx

Czy z innymi programami instalujących się za pomocą Windows Installer są też problemy (wypróbuj jakiśb inny instalator o rozszerzeniu *. MSI)

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...