Skocz do zawartości

Pendrive 64GB system plików exFAT zmiana na FAT


robbo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupilem Pendrive 64GB system plikow exFAT, na XP nie widzial go w ogole, ale po zainstalowaniu odpowiednich sterownikow, jest juz widoczny.

Czy mozna ten exFAT zmienic na jakis inny system plikow ? poniewaz jak mam nagrane muzyke po okolo 1h, to po minucie odtwarzania sie wylacz, dodam, ze na mniejszych pendrivach to nie wystepuje, wlasnie moze przez ten system plikow tak sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

IMHO możesz spokojnie sformatować pendrive'a na NTFS lub FAT32. Pliki z muzyką nie są większe niż 4 GB? - bo takie jest ograniczenie dla plików na partycji FAT32. A i systemowym narzędziem chyba nie da się zrobić partycji FAT32 większej niż 32 GB (przynajmniej instalator windows xp sobie nie poradzi), więc pozostaje narzędzie zewnętrzne (np. gparted).

Czy da się przekonwertować systemowym poleceniem, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Czy to nie jest przypadkiem pendrive skórzany lub "kingston" za góra 100 zł?? jeżeli tak to jestem podróbka MADE IN CHINA która ma od 1 do 4 GB jedynie ma zmienione Firmware żeby pokazywało niby 64 gb

 

oczywiście możliwe że masz oryginalny ale sam wiesz większość podróbek właśnie w EX FAT jest..

Edytowane przez picasso
16.09.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...