Skocz do zawartości

BitLord - You need to upgrade your Flash Player


joanna170682

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hmmm... Może na początek spróbuj uaktualnić swojego Flash Player'a tak,jak Ci BitLord każe.Uruchom Intenet Explorer (nie Firefox/Chrome itp.!) i wejdź pod ten link KLIK.Ściągnij i zainstaluj Flash Player.I sprawdź też czy masz aktualne Java\Intenet Explorer\Service Pack itd.Wersje tych programów najłatwiej pokażesz poprzez pokazanie loga z Security Check [KLIK]

Odnośnik do komentarza

Przecież podałem link do instrukcji tworzenia loga z SecurityCheck KLIK.On nam wszystko pokaże.

przepraszam faktycznie

 

Wyszlo takie coś:

Results of screen317's Security Check version 0.99.13

Windows 7 (UAC is disabled!)

Internet Explorer 8

``````````````````````````````

Antivirus/Firewall Check:

WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.

```````````````````````````````

Anti-malware/Other Utilities Check:

Java 6 Update 26

Adobe Flash Player 10.3.181.22

Adobe Reader X (10.0.1)

Mozilla Firefox (x86 pl..)

````````````````````````````````

Process Check:

objlist.exe by Laurent

``````````End of Log````````````

Odnośnik do komentarza

No to tak.Nie wiem ilu bitowy masz system (32 czy 64-bit).Możesz to łatwo sprawdzić.Wejdź w Panel sterowania > System i zabezpieczenia > System > Typ systemu.I sprawdź co pisze w polu:

 

ostype.gif

 

I podaj ilu bitowy masz system.

 

Teraz aktualizacje.na początek zainstaluj Service Pack 1.Jeśli masz 32 bity,to pobierasz windows6.1-KB976932-X86.exe,a jeśli masz 64 bitowy system,to pobierasz odpowiednio windows6.1-KB976932-X64.exe.

 

Potem Internet Explorer 9.Przewijasz trochę na dół i znajdujesz Polski.Z rozwijanej listy wybierasz Jaki masz system (32 czy 64bit) i klikasz Pobierz.Wiem że korzystasz z Firefox'a ale z IE tak jak już pisałem korzysta m.in BitLord i może w tym jest pies pogrzebany.

 

Reszta aktualna.Napisz jak zainstalujesz IE9+SP1.I daj znać czy coś się poprawiło.

 

PS. Masz jakiegoś antywirusa?Bo Security Check pokazuje,że nie...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...