Skocz do zawartości

Norton Rescue Boot Disc - kwestia aktualizacji


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie używam NIS 2010. Posiadając go skorzystałem z możliwości utworzenia płyty ratunkowej Nortona za

pomocą Norton Bootable Recovery Tool. Fajna sprawa "w razie co". I tu mam pytanie:

 

- czy utworzona bootowalna płyta posiada w sobie bazę definicji (ja bynajmniej w pliku NBRT.iso plików

definicji nie widzę) czy też korzysta z tych będących na HDD a od NIS-a?

 

Rozumiem, że jeśli korzysta z tej bazy na dysku twardym to nie byłoby potrzeby częstego korzystania z Kreatora

narzędzia Norton Bootable Recovery Tool, tworzenia aktualizowanych obrazów i wypalania nowych płytek. Tak?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

:ph34r: Bonifacy

 

 

Nie - narzędzie Norton Bootable Recovery Tool łączy się z Internetem i pobiera aktualizacje.

 

Czegoś nie kumam. Korzystam z Neostrady za pomocą modemu ADSL Sagem. Odpalam kompa z utworzonej płyty Notona.

Na uruchomionej płycie nie opcji zapodania mu hasła i nazwy użytkownika - no to jak może to narzędzie pobrać

w tym przypadku aktualizacje z Internetu? Sam przeterzepie mi zasoby dysku w poszukiwaniu danych do zalogowania???

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...