Skocz do zawartości

Brak pliku flash.ocx


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Przeprowadziłem sugerowane czynności przez system czyli reinstalację i instalacje Adobe

 

Pytanie: z poziomu której przeglądarki? Plik *.ocx (formant ActiveX) powstaje, jeśli jest instalowana wersja dla Internet Explorer. Pobieranie + instalacja Flash musi się odbyć z poziomu Internet Explorer, a nie innych przeglądarek (Firefox etc..).

 

Póki co, ja tu na obrazku widzę tylko wersję dla Firefox (NPSWF32.dll).

Odnośnik do komentarza

Tak dla ścisłości - operację tam zalecaną tj utworzenie pliku flash.ocx z pliku flash10q.ocx wykonujesz w C:\Windows\SysWOW64 bo ty masz system 64 bitowy i tylko tam Adobe Flash trzyma swe trzewia.

 

po resecie błąd występuje nadal Flavius jesteś w stanie opisać czynnoś zrobienia tego pliku z flasha10q krok po kroku będe wdzięczny

 

 

EDYCJA:

 

chyba zrobilem tak jak było podane na tej stronce od Ciebie tylko analogicznie jak pisałeś w wow64 z kopii więc robię restart kompa i zobaczymy

 

nic już nie rozumiem plik jest i dalej to samo a może ma być flash10.ocx?

 

 

63807307.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Uparte - wobec tego proponuję wykonać log w Process Monitor http://technet.micro...ernals/bb896645

Uruchom PM,wykonaj jeszcze raz akcję która zwraca ten błąd,zapisz log w PM w formacie *.PML ,spakuj go i shostuj.Dostarcz też loga z OTL (przyklejone)

uruchom PM prawy przycisk mysz? zapisz log w PM nigdy tego nie robiłem shostować to mam np na wklej.org ?

Odnośnik do komentarza

PM jet dość prosty w uzyciu File>>Save i następnie zostaniesz zapytany o format wybierasz *.PML ,ten log jest spory więc shostuj go najlepiej na rapidshare.com

 

czyli jak rozumiem mam uruchomić ta aplikacje bo już ją wypakowałem nazywa się Procmon.exe jako administrator i potem wywołać ten bład co mi wyskakuje czy tak?

 

ten OTL już chodzi ok 20 min ciekawe kiedy zakończy......

 

 

 

Odnośnik do komentarza

czyli jak rozumiem mam uruchomić ta aplikacje bo już ją wypakowałem nazywa się Procmon.exe jako administrator i potem wywołać ten bład co mi wyskakuje czy tak?

Tak musisz teraz uruchomić Procmon,wywołać ten błąd i następnie wykonać log w Procmon,kiedy plik będzie gotowy to spakuj go w *.rar albo w 7-zip żeby był mniejszy i szybciej by było go shostować.

Odnośnik do komentarza

Według mnie winowajcą jest Kaspersky

 

log4.txt

 

Do pliku Flash10q.ocx odwołują się jedynie Kaspersky i Word.Wszystkie odwołania wykonane przez Kasperskiego zakończyły się sukcesem natomiast niektóre przez Word zakończyły się niepowodzeniem z błędem "FILE LOCKED WITH ONLY READERS".Wejdź w konfiguracje Kasperskiego i poszperaj w ustawieniach.Jeśli nie można bądź nie wiesz co zmienić to odinstaluj go całkowicie i popraw jeszcze narzędziem Kaspersky Removal Tool

 

EDIT

Ja podejrzewam że to może być coś z tym powiązane

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=78398

 

Proponuję wyłączyć ten plik ze skanowania:

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=68831&st=0&p=633369&&do=findComment&comment=633369

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...