Skocz do zawartości

Urodziny forum fixitpc.pl :)


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest szczególny dzień (aż trudno mi uwierzyć, że to już), nasze pierwsze urodziny! Dokładnie rok temu, dnia 27 maja 2010, forum zostało otworzone publicznie i zdobyło 75 użytkowników (rekord rejestracji). Dzień dla mnie przełomowy i mający liczne konsekwencje, te pozytywne i te negatywne. Zupełnie nowe doświadczenie, olbrzymia odpowiedzialność, kamieniołomy na widoku i długi "cień początkującego". Dobra ekipa = Daliśmy radę. Nie obyło się oczywiście bez zaskoczeń znienacka, problemów technicznych i akcji nieplanowanych. Ale czy jestem naprawdę zdziwiona? Nie. To wbrew naturze nie nadziać się na jakiś problem.

Mamy roczek i pierwsze zęby. Bez wstydu możemy zaprezentować składowe i nasze statystyki w kontekście wieku serwisu, zaś kształt prezentuje pożądany przeze mnie charakter nieodpustowy. Forum w moim odczuciu jest na właściwej drodze rozwojowej. Acz, na laurach tu nie wolno spoczywać. Dużo pracy należy jeszcze włożyć i inwestować w zawartość, nadrobić zaległe sprawy, zrealizować szkice. Mam świadomość i doping.

 

Fajerwerków niestety nie zdążyłam przygotować, wybaczcie, że tak "na sucho".

 

 

Ogromne podziękowania należą się wszystkim użytkownikom, którzy przysłużyli się do popularyzacji adresu oraz aktywnego poszerzania zawartości forum.

 

:cheer: :cheer: :cheer:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mamy roczek i pierwsze zęby.

Idąc dalej tym tropem, można powiedzieć, że zaczynamy chodzić:D (piszę "my", bo czuję się związany z forum, chociaż zwykły tylko użytkownik ze mnie). Czyli: za chwilę będziemy chodzić na całego, później biegać, a jeszcze później pędzić/śmigać... (to taka nieco metaforyczna wizja rozwoju forum ;) ) Szacun (jak mawia młodzież), podziękowania i serdeczności na następne lata :cheer:

Odnośnik do komentarza

Mamy roczek i pierwsze zęby.

 

Zdaje się, że przegapiłam urodzinową imprezę laugh.gif

 

... zwykle oprócz pierwszych zębów na ten okres przypadają też pierwsze samodzielne kroczki , a jak z naszym Maluchem laugh.gif ?

 

A swoją drogą Solenizant to chłopiec czy dziewczynka ? ... zresztą nieważne wink.gif ... Wszystkiego najlepszego ! :cheer: :cheer: :cheer:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...