Skocz do zawartości

AVG - Raport z błędem avgwdsvc.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Od 2 dni, zaraz po starcie systemu pojawia mi sie komunikat. Tresc zaraz przytocze. Klikam na "nie wysylaj" (czyli zeby nie wysylal raportu), a za jakas minute ponownie pojawia sie ten komunikat. Wiec ja znowu klikam na "nie wysylaj" no i jest swiety spokoj. Do nastepnego uruchomienia laptopa.

 

Nie wiem od czego to, bo nic sama nie instalowalam. Jedynie 5 maja AVG sie "update'owal". I podejrzewam, ze ten plik to od niego.

 

Jesli chodzi o komunikat, to zalaczam screeny.

 

Antywirus to AVG Anti-Virus Free, wersja 9.0.900

System win xp pro

 

W sumie nie wiem, czy cos sie sypie czy nie, ale wkurza mnie to wyskakujace powiadomienie ;)'

 

Da sie to jakos naprawic?

 

Z gory dziekuje

 

EDIT:

no coz, wlasnie wyskoczyl mi kolejny komunikat. Czyli nie konczy sie na 2x info na samym poczatku.

Kliknelam "nie wysylaj" a tu za chwile AVG sie burzy, ze komp nie jest chroniony. Za 5 s, automatycznie sie wszystko naprawilo, w sensie, nie ma czerwonego krzyzyka, ochrona zapewniona.

 

 

Hmm, moze powinnam odinstalowac, a potem zainstalowac do nowa?

post-353-0-13535000-1304779796_thumb.jpg

post-353-0-57477700-1304779809_thumb.jpg

post-353-0-04907600-1304785269_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Antywirus się sypie.

Odinstaluj go, ponadto użyj narzędzia AVG -Remover z tej strony:

http://www.avg.com/pl-pl/pobierz-narzedzia

Usuń pliki raportu AVG ręcznie i instaluj ponownie

 

Przepraszam, ze dopiero dzis odpisuje. Nawal obowiazkow.

 

Zrobilam tak jak pisales. Oczywiscie nie obylo sie bez problemow, bo nowa wersja avg 2011 sprawiala mi za duzo problemow (aktualizacja bazy itp, wieszal mi sie caly program, komp zamulal) i musialam poszukac starszej. Teraz juz wszystko gra :)

 

Takze dziekuje :)

 

(temat mozna zamknac)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...