Skocz do zawartości

Uszkodzone konta użytkowników


jareo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam tu taki spory problem z win7. Kiedyś (3-4 miesiące temu) miałem na kompie normalne konto użytkownika na prawach admina + hasło. Zrobiłem nowe konto + hasło i skasowałem stare (już nie pamiętam dokładnie co mi się w tedy z nim działo). Ostatnio odpalam komputer a tu stara nazwa konta i miejsce do wpisania hsła <_< (żadne hasło nie działa, PAMIĘTAM jakie było hasło więc proszę nie mówić że zapomniałem) Użyłem programu Offline NTPasword do usuwania haseł i przy wyświetlaniu userów na kompie pokazał te które powinny być: Administrator, (moja nazwa użyt.), i jakieś domyślne. Próbowałem aktywować ukryte konto Administratora z CMD i dostałem komunikat że zostało włączone (net user Administrator /active:yes) Po restarcie komputera jest nadal stara nazwa konta i nic poza tym (w awaryjnym też próbowałem i nic więcej się nie wyświetla) Ctrl+Alt+Del też nie pokazuje wyboru profilu do zalogowania. Ręce opadają :confused: Może jest jakiś sposób na dostanie się do rejestru i zmianę wyświetlanego domyślnie konta? Jak nie WY :thumbsup: to zostaje tylko format!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

 

O WIELKI Panie :) jeżeli masz już swoje lata to niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :D Dopiero w artykule o podłączeniu gałęzi rejestru udało się włączyć to konto Admina. Wiedziałem że na tym forum są mądrzy ludzie :thumbsup: Jeszcze raz wielkie dzięki i dobranoc. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...