Skocz do zawartości

Przywracanie ukrytej partycji 100 megowej


telnet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy da się przywrócić usuniętą partycje tworzoną przez windows 7? Tak się niestety stało, że została usunięta. Przy próbie opcji napraw z płyty w ogóle nie widać aby istniala jakaś instalacja windowsa. Partyacjaz ostała usunięta via gparted-obszar został połączony z partycją windows.

 

Edycja///////////

Udalo mi się stworzyć przed właściwą partycją obszar 100 megowy, system zaczął startować. Natomiast nadal nie widać go w module do naprawiania. Spróbowałem jeszcze chkdsk z parametrem naprawczym. Pomielil, pomielil, system wstal normalnie. To, że system nie jest wykrywany w module naprawczym nie przeszkadza mi w sumie ale obawiam się, że jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba skorzystania z tej funkcjonalności to będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na tej partycji 100MB sa pliki rozruchowe, równie dobrze te pliki rozruchowe moga byc na partycji z Seven lub na innej partycji zalezy gdzie je dasz :P

Nie czaje jednego zrobiles partycje 100MB pusta i nagle system wstaje. Chyba coś nam nie mówisz.

 

Chodzi Ci, że tu nie ma pozycji Seven, tylko czyste okienko?

 

Proponowal bym odpalic konsole i dac opcje Narzedzie do naprawy systemu podczas uruchamiania

Odnośnik do komentarza

Podczas instalacji instaltor windowsa utworzył mi przed partycja systemowa, obszar 100 megowy. Bawiłem się gparted i sobie usunąłem ten obszar łącząc go z partycją systemową windowsa. Przestała wstawać siódemka, wieć dodałem ponownie obszar 100 megowy i system zaczął wstawać. Co do narzedzia naprawczego pisałem wyżej co i jak;]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...