Skocz do zawartości

dziwny denerwujacy problem


makaveli98

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Nie podana wersja i bity Windows 7, oraz czy system jest spolszczany (czy jest załadowane jakieś nienatywne MUI). Czy są jakieś błędy w Dzienniku zdarzeń?

 

2. Wstępnie zweryfikuj czy problem jest relatywny do rozszerzeń powłoki. Uruchom ShellExView i w programie zaznacz wszystkie nienatywne rozszerzenia oznaczone kolorem różowym. Wyłącz je zbiorczo, restart komputera, sprawdź czy to ma skutki. Jeśli to zniesie problem, będziemy się cofać i partiami włączać rozszerzenia, by wytypować wadliwe.

Odnośnik do komentarza

1. Nie podana wersja i bity Windows 7, oraz czy system jest spolszczany (czy jest załadowane jakieś nienatywne MUI). Czy są jakieś błędy w Dzienniku zdarzeń?

 

2. Wstępnie zweryfikuj czy problem jest relatywny do rozszerzeń powłoki. Uruchom ShellExView i w programie zaznacz wszystkie nienatywne rozszerzenia oznaczone kolorem różowym. Wyłącz je zbiorczo, restart komputera, sprawdź czy to ma skutki. Jeśli to zniesie problem, będziemy się cofać i partiami włączać rozszerzenia, by wytypować wadliwe.

 

Wiec system windows 7 ultimate 64 bit wersja pl nie ma zadnych dodatkowych MUI.Sprawdziłem ShellExView i po wyłączeniu różowych obiektów nie pomogło,zrobiłem tez reinstalacje sysytemu na biezacy i po koncowym uruchomieniu chwile działało ale pojawiał się jakiś dziwny błąd przy okazji NET Framework 4 wiec odinstalowałem go tez nie pomogło.

 

Hej problem już usunięty dodałem odpowiednie wpisy rejestru i jest dobrze ale jeszcze zauważyłem, ze nie działa mi komenda otwórz w menu kontekstowym na skrótach natomiast na samej aplikacji dziala hmmm...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...