Skocz do zawartości

Problem z usunięciem kluczy rejestru - Access denied


tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Program TuneUp Registry wykrywa 2 problemy:

Pinned Site Shortcut

--------------------

Klucz "HKEY_CLASSES_ROOT\IE.AssocFile.WEBSITE\ShellEx\ContextMenuHandlers\{90AA3A4E-1CBA-4233-B8BB-535773D48449}" odnosi się do nieistniejącego identyfikatora klasy CLSID "HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{90AA3A4E-1CBA-4233-B8BB-535773D48449}".

Pinned Site Shortcut

--------------------

Klucz "HKEY_CLASSES_ROOT\Microsoft.Website\ShellEx\ContextMenuHandlers\{90AA3A4E-1CBA-4233-B8BB-535773D48449}" odnosi się do nieistniejącego identyfikatora klasy CLSID "HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{90AA3A4E-1CBA-4233-B8BB-535773D48449}".

i nie moze sobie poradzic z usunieciem,probowalem recznie lecz wyskakuje mi komunikat: Nie mozna usunac jednego klucza lub wiecej kluczy Access denied(5),nie wiem jak sobie poradzic z tym,a moze zamiast usuwac klucze znalezc ten identyfikator? Nawet nie wiem o co tu chodzi z tym identyfikatorem poprostu jestem zielony w tym temacie :confused:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak samo, jak tutaj: https://www.fixitpc.pl/topic/2163-zmiana-uprawnien-rejestr/

 

Znajdujesz kluczyk, prawym na niego, wybierz Uprawnienia.

Nadajesz sobie pełną kontrolę do niego, potem go usuwasz. Oczywiście wszystko z konta z uprawnieniami admina.

 

Jeśli się nie uda to z Uprawnienia -> Zaawansowane -> Właściciel przejmujesz go na własność.

 

EDIT: Spóźniony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...