Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Wisła dzięki solidnemu wzmocnieniu się mimo sprzedaniu 2 czołowych piłkarzy nie ucierpi na tym, skład został sprawnie uzupełniony a nawet solidnie wzmocniony, silna ławka rezerwowych. Stawiam na zwycięstwo Białej Gwiazdy. Ruch jak zremisuje u siebie będzie dobrze, nawet bardzo. Tak samo Lech remis też byłby okej. Najmniejsze szanse dla mnie ma Jagielonia. Myślę,że grecy mogą napukać naszym nawet na wyjeździe:)

Odnośnik do komentarza

Fakt tragedia. Jaga do przewidzenia było,że dostanie . Ruch także , dlatego pisałem wyżej remis byłby git wynikiem, szkoda,że remisu nawet nie było. Ale co do Wisly to takiej kompromitacji się nie spodziewałem. Karny powinien być wykorzystany, 100 jak nic i remis by był. Gdyby Bunoza nie dostał czerwonej kartki być może parcie ze strony ofensywnej by było, by nieuzupełniać dziury ze strefy defensywnej Białej Gwiazdy. Kompletnie nie zgrana para stoperów Kowalski, Bunoza. W sumie nie ma się co dziwić 1 raz ze sobą zagrali, debiut Buzozy itp, ale niektóre błędy widać były indywidualne i bez zgrania można było im zapobiec. W rewanżu byłoby git jakby strzelili na 1:0 , poprawili skuteczność, grę w bloku defensywnym i czekać na dogrywkę ,aby azerowie opadli z sił i ich dobić na koniec. Choć będzie trudno w ich klimacie jak będzie ponad 40 stopni a nasi nie nauczeni w takich warunkach grać. Nie wyobrażam sobie 2 razy pod rząd aby mój ulubiony klub doczekał drugiej lewadi :D

Odnośnik do komentarza

W rewanżu byłoby git jakby strzelili na 1:0 , poprawili skuteczność, grę w bloku defensywnym i czekać na dogrywkę ,aby azerowie opadli z sił i ich dobić na koniec. Choć będzie trudno w ich klimacie jak będzie ponad 40 stopni a nasi nie nauczeni w takich warunkach grać. Nie wyobrażam sobie 2 razy pod rząd aby mój ulubiony klub doczekał drugiej lewadi :D

Ja myślę raczej że jeśli dojdzie do dogrywki to orzełki z Wisły prędzej opadną z sił niż Azerowie i strzelą twoim idolom jedną lub nawet więcej bramek... :P

 

Cała nasza liga polska to jedno wielko dno i to coraz głębsze :lol:, nie dla nas ani Liga Mistrzów czy nawet LE...

Odnośnik do komentarza

Ja myślę raczej że jeśli dojdzie do dogrywki to orzełki z Wisły prędzej opadną z sił niż Azerowie i strzelą twoim idolom jedną lub nawet więcej bramek... :P

 

Cała nasza liga polska to jedno wielko dno i to coraz głębsze :lol:, nie dla nas ani Liga Mistrzów czy nawet LE...

Niezupełnie :) Zauważ, że Wisła jest w czasie przygotowań do rundy wiosennej. Nie jest w należytym rytmie meczowym jakby liga już trwała. To nie jest Anglia czy Hiszpania ,że mecze grają co 3 dni i treningi mają 2 razy na dzień. U nas 1 trening dziennie i liga raz w tyg. Polacy to lenie . Po 30 meczach w sezonie narzekają,że sił nie mają. Na zachodzie piłkarze zasuwają około 70 meczy i nawalali na mundialu:) Dlatego nie tylko,że nasi się szybciej męczą bo nie są nauczeni ciężkiej pracy to później również wchodzą w rytm meczowym. Za tydzień powinno być lepiej od strony fizycznej bo nie było polotu w ich grze oraz w grze mam nadzieje taktycznej. Zobacz na gracza Paljic , koleś grał w Niemczech i widać to jaką dysponował szybkością na tle innych wiślaków . Poza tym Azerska piłka nie jest szybką piłką , też poziom słaby w wolnym tempie jak na lige ogólnie wiec nie są nauczeni szybciej gry. Jak wisła narzuci szybkie tempo nawet w ich klimacie mogą być zmęczeni do 70 min, wszystko zależy jak wisła się podciągnie kondycyjnie, szybkościowo bo potrafi grać wielkie mecze. Jagieloni w rewanżu nie daję szans żadnych, nie mówiąc o Ruchu, Wisła ma 50% szans :)

Odnośnik do komentarza

@LikwidatoR

Odpowiem tylko tyle. Nie podzielam twoich optymistycznych wizji co do szans twoich ulubieńców :). Ja raczej się spodziewam że na wyjeździe dostaniemy lanie... :P ...co tylko udowodni że kolejny kraj stoi lepiej od nas w piłce i coraz trudniej naszym orłom będzie znaleźć kogoś kto byłby w ich zasięgu (dotyczy to wszystkich polskich drużyn nie tylko Wisły)...Tak więc dla naszych zostanie nasze swojskie polskie ligowe podwórko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...