Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niech zyja Czesi :cheer: , brawo leniwce i spiochy Grecy :cheer: , czerwona ........do domu, a my :( mamy sie dobrze. Pilkarze wytrzymali z Grecja 30 minut, z ruskimi wypruli sie do cna, a na Czechow wystarczylo pary na 15 minut. Jak ja nie cierpie pilki kopanej. Wmawiaja jeszcze , ze wszysto bylo ok.

Irole przynajmniej biegali za pilka i za to Im chwala. Brawo Irole :cheer: . Nasze pajace zony chcialy ogladac - telewizory bylo im na plecy przyklejac. Muhahahha

Odnośnik do komentarza

Zamiast ćwiczyć trzymanie biedronek w łapie do reklamy należało ćwiczyć kondycję.

Podobało mi się precyzyjne podawanie piłki czeskiemu bramkarzowi.

Jeszcze nie wszystko stracone. Można naszych wykorzystać. Przynajmniej do czegoś się przydadzą.

 

Podobno byliśmy w najsłabszej grupie. A chyba zajęliśmy ostatnie miejsce jako gospodarze Euro. :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

NetKnight błagam cię. Tragicznie graliśmy, spokojnie można było ten mecz przegrać, gdyby Mołdawia wykorzystała co im dano. Z tak przeciętnym rywalem (przynajmniej na papierze) tak słaby mecz zagrać, to porażka. W takiej formie, to Anglia i Ukraina rozniosą nas na strzępy. I dobrze, mam dość naszej reprezentacji, pzpnu, polskiej piłki nożnej. Lepiej żeby się na MŚ2014 nie zakwalifikowali.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...