Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pewnie widzieliście tzw. hymn Euro2012...

 

http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE&feature=youtube_gdata_player

 

Moja pierwsza reakcja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jL0mmb4V1dQ

 

Jeśli chodzi o mnie, to w dniu rozpoczęcia euro wyjeżdżam, najlepiej do Niemiec, i nie zamierzam podawać swojego obywatelstwa. Potem postaram się o zmianę obywatelstwa. Na każde, nawet niemieckie. :P

 

A na poważnie. Panie i panowie! To ma być grane przed każdym meczem! Pomijając, że cały świat uzna nas za XIX-wieczny skansen, to motywacja piłkarzy będzie niska. Proponuję, żeby każdy fan piłki nożnej zabrał ze sobą na mecz wuwuzelę i podczas odśpiewywania tej piosenki robił największy hałas, jaki się da. Korean folk-song w wykonaniu Edyty Górniak to przy tym pikuś.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o piosenkę.

To wogóle nie ma sensu bo nie ma nic wspólnego ze sportem jeżeli bojkotuje się globalnie taką imprezę z powodu pewnej pani z warkoczykiem, która nie do końca jest klarowna.

Wiem, że miało być bez polityki ale nie sposób o tym wspomnieć.

Dajcie sobie siana z tą piłką kopaną, która jest tak faworyzowana. Jest wiele innych ciekawych dyscyplin w których nasi osiągają sukcesy.

A co będzie po tym wszystkim. Klapa reprezentacji, problemy z utrzymaniem stadionów i pewnie taniej będzie je rozebrać niż utrzymywać.

W Warszawie jeszcze można przywrócić Jarmark Europa. Przynajmniej korzystający będą się cieszyć zadaszeniem.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że piosenka nadaje się na wiejską potańcówkę w najgorszym wydaniu na godz. 4 rano, kiedy wszyscy są już wystarczająco pijani. Ta muzyka to obrzydliwe i kiczowate dno, nie wyobrażam się, żeby takie coś zagrzewało do boju. Na miejscu zawodnika polskiej reprezentacji pokazałbym gest Kozakiewicza zespołowi i wszystkim głosującym, a potem odmówił gry. I tak nie wyjdziemy z grupy.

 

A za zniesieniem rozgrywek piłkarskich (na poziomie klubowym) przemawia setki takich "artystycznych" napisów, które spotykam codziennie na swojej drodze: http://pawelchrapowi...1/05/kibice.jpg

 

Dołączam się do bojkotu Euro2012, także i w Polsce, ale nie z powodu tej z warkoczykiem, tylko piosenki, bezsensowności i całokształtu wykonania. Nawet połowy zaplanowanych autostrad nie ma.

Odnośnik do komentarza

Po części się z Wami zgodzę, bo faktycznie po co faworyzowany jest sport, w którym dawniej odnosiliśmy sukcesy? Problemem jest jak wiadomo zły system szkolenia, a dyscypliny, w których odnosimy wiele sukcesów to sporty zimowe, kajakarstwo, żużel. Trochę słabo, że ja na siłę muszę uczestniczyć w tym cyrku.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o piosenkę.

To wogóle nie ma sensu bo nie ma nic wspólnego ze sportem jeżeli bojkotuje się globalnie taką imprezę z powodu pewnej pani z warkoczykiem, która nie do końca jest klarowna.

Wiem, że miało być bez polityki ale nie sposób o tym wspomnieć.

Dajcie sobie siana z tą piłką kopaną, która jest tak faworyzowana. Jest wiele innych ciekawych dyscyplin w których nasi osiągają sukcesy.

A co będzie po tym wszystkim. Klapa reprezentacji, problemy z utrzymaniem stadionów i pewnie taniej będzie je rozebrać niż utrzymywać.

W Warszawie jeszcze można przywrócić Jarmark Europa. Przynajmniej korzystający będą się cieszyć zadaszeniem.

@Wiesiu-przestań zaśmiecać temat swoimi fantasmagoriami,jak Ci się nie podoba football to go nie oglądaj,ja kibicuję od urodzenia Portugalii i Hiszpanii i wyniki Polskiej reprezentacji mnie mało interesują,oczywiście zgodzę się z Tobą-jest Agnieszka Radwańska-której też jestem wielkim fanem,kilku lekkoatletów i żużlowców,sporadycznie siatkarze/siatkarki...reszta naszych sukcesów to dyscypliny niszowe-nie ma się czym podniecać.

 

BTW. A co do "Pani z warkoczykiem" to sytuacja z drastycznym łamaniem praw człowieka jest klarowna nawet dla gimnazjalistów...więc nie wiem o czy piszesz.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi co ma "Pani z warkoczykiem" z piłką nożną wspólnego ? Bo imo tyle co nic.

Już politycy wieś z religii w naszym kraju zrobili, teraz pomału robią to samo z piłką nożną.

 

Co do samego Euro, kibicuje Hiszpanii i Portugalii, jak zawsze, aczkolwiek obawiam się, że Niemcy zwojują dużo.

Odnośnik do komentarza

Mikouaj--Euro to świetny czas do zamanifestowania różnych problemów ot chociażby "Pani z warkoczykiem"-w końcu oczy milionów będą skierowane na tą imprezę...więc medialnie to trafne posunięcie.

Dawid28--what's up man ??? Dwa lata temu interesowałeś się piłą...a teraz już nie ?

Odnośnik do komentarza

Nawet nie chodzi o piłkę. Chodzi o niespełnione oczekiwania związane z Euro. Autostrady, infrastruktura itd. oraz o to, jaką wiochę odstawiamy przy okazji tej imprezy (patrz: koko-euro-spoko). A poza tym, nie mam złudzeń, że wyjdziemy z grupy.

 

Chyba mi przeszło. Po prostu patrzyłem na coś, czym wszyscy wokół żyli i to komentowałem od czasu do czasu. Trudno mnie (pseudo)kibicem nazwać. Na mecze nie chodzę, klubowej koszulki i szaliczka nie mam, składu reprezentacji wymienić nie jestem w stanie (właściwie to nigdy nie byłem), po ścianach nie maluję. :P

Odnośnik do komentarza

Temat otwarty to zamanifestuje tu poparcie dla dziewczyn, zon, kochanek oraz mniejszosci obu plci, ktora nie lubi, nienawidzi lub nie cierpi pilki kopanej (i nie tylko tego sportu) Chyba od 12-go roku zycia kiedy to rozejzawszy sie dookola i ujrzawszy glupote tego swiata i potrzebe wyznawania jakiejkolwiek religii przez wiekszosc ludzi (za religie uwazam takze pilke kopana) calkowicie znienawidzilem takie imprezy (rowniez religijne). Zlo, zascianek, glupota, nienawisc, zniewolenie wywoluja takie imprezy co widac w krajach wschodu bardzie wyraznie niz na zachodzie. Tolerancja = 0. Ksenofobia +++, a jakze. Oszustwa i lapowki +++++, polityka = rzygac sie chce. Pier...c pilke kopana i inne oglupiacze ziemian. Brrrrr,

Odnośnik do komentarza

Meir idąc twoim tokiem rozumowania, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że w dzisiejszych czasach ludzie pozbawieni są jakiekolwiek empatii, skoro jest potrzeba robienia szumu w sprawie, która w żadnym, powtarzam w żadnym wypadku, nie ma związku z piłką nożną. Władza ukraińska jaka jest każdy widzi (większość niestety tylko w mediach, które trzeba filtrować), a jakiekolwiek reakcje w sprawie, wyżej wymienionej kobiety, powinny mieć miejsce obok wydarzenia sportowego.

Odnośnik do komentarza

Wiesiu-nie jesteś zablokowany,skrzynka tez nie jest pełna-więc nie wiem o co kaman :confused:

Anonim6-frustracje leczy się u dobrego psychologa-więc z serca zalecam :thumbsup: wierzyć Ci nikt nie każe a na politykę nie ma co się obrażać bo ma wpływ na prawie każdy aspekt naszego codziennego życia.

BTW. a co "kochanki, gaye i lesbijki" mają wspólnego ze zbliżającymi sie Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej ??? Gdybyś napisał : "panie negocjowalnego afektu"...to byłoby dla mnie całkiem zrozumiałe :cheer: ...a tak to nie ogarniam.

Mikouaj--nie "robienie szumu" przy każdej możliwej okazji w tej sprawie jest właśnie oznaką braku empatii-każde miejsce jest odpowiednie aby ująć się za prześladowanymi czy uciemiężonymi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...