Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja już nie typuję :unsure:...jestem za bardzo rozbity po porażkach Portugalii,Brazylii i Argentyny...

 

Teraz czekam na Ligę Mistrzów i triumf któregoś z moich ulubieńców: Real Madryt, FC Barcelona, AC Milan :cheer:

 

I czekam oczywiście na zatrudnienie normalnych trenerów w wyżej wymienionych reprezentacjach :) (Marcelo Bielsa, Luiz Felipe Scolari)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co za mecz!! Sercem byłem i pozostaje przy Urugwaju, a Diego Forlán kolejny raz potwierdził, iż jest jednym z najlepszych piłkarzy świata.

Szkoda, ale taka jest piłka nożna i za to ją kocham. Pozostaje jeszcze ostatnia kwestia, czy Paul pozostanie nieomylny?

IMO tak, ale kto wie? Każda seria się kiedyś kończy...

Odnośnik do komentarza

Dzień przed meczem z Niemcami Meir zapytał się mnie o wyniki , napisałem mu na GG,że kolejność będzie taka Hiszpania, Holandia, Niemcy i Urugwaj i siada. Choć sądziłem ,że przybite Niemcy po porażce z Hiszpanami wygrają ledwo 1:0 wymęczą , under poniżej 2,5 gola na mecz pomyliłem się, ale mecz dobrze typowałem a to jest najważniejsze. :)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa Likwiego :)

 

Gdyby Forlan nie walnął w tą poprzeczkę...co za pech :( ...ale cóż Niemcy od 1000 lat mają w sobie naturę walca (drogowego :lol:)

 

BTW. A jeżeli chodzi o to typowanie...to ja kieruje się sercem a nie rozumem...dlatego na MŚ zawsze Brazylia a na ME najczęściej Portugalia :cheer:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...