Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mi trochę szkoda, że Hiszpania z Portugalią spotykają się już w 1/8 finału.

 

A jak chodzi o ćwierćfinał, to wbrew pozorom super spotkanie będzie Ghana z Urugwajem. Oba zespoły głodne sukcesu, niezbyt utytułowane, mogą pokazać pazur ;) I tylko szkoda, że moja ukochana Holandia trafia (po ograniu Słowaków, mam nadzieję) na Brazylię w ćwierćfinale. Też będzie dobry mecz, a serce stawiam przy Holandii. Tyle że wyniku nie typuję ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę Was Chłopaki ponosi :cheer:...jaki przedwczesny finał ?

 

Brazylia,Hiszpania,Holandia ma większy potencjał od Niemców i taki sam jak Argentyna...

 

Anglia też miała mieć potencjał a wyszło jak wyszło

Niemcy jak wygrają z Argentyną to będą murowanym faworytem do tytułu

Brazylia cienkie bolki chyba że trafią na dobrego sędziego i zdobędą ręką gola - ludzie to nie jest ta Brazylia Co była obecnie bardziej ich gra przypomina cwaniactwo Włoch, ale zobaczymy niech zagrają z jakąś konkretną drużyną i wygrają to może zmienię zdanie

Holandia zawsze ich podziwiałem ł

o Hiszpanii wypowiem się po meczu z Portugalią

Odnośnik do komentarza

Pierwsza myśl w meczu Niemcy vs Anglia od razu na Niemcy, nie wiem czemu i okazało się strzałem w dziesiątkę. Jednak to prawda 1 myśl najlepsza. A miałem postawić ten mecz u bukmacherów, sporo bym wygrał :D Ja to wiem kiedy nie stawiać i nie zgarniać kasiory. :D Myślę,że Brazylia nie dotrze finału, ktoś wyrafinowany ich wykiwa. Brazylia to nie stary lis jak Niemcy gdzie zawsze coś wykombinują. Technicznie grają lepiej , bawią się piłką, finezja,ale to ich może zgubić i ktoś wykiwa Brazylię myśleniem boiskowym , cwaniactwem. To,że bije Chile czy kogoś ze słabszych drużyn nie oznacza,że pokona godnego siebie rywala. :)

Odnośnik do komentarza

Anglia też miała mieć potencjał a wyszło jak wyszło

Niemcy jak wygrają z Argentyną to będą murowanym faworytem do tytułu

Brazylia cienkie bolki chyba że trafią na dobrego sędziego i zdobędą ręką gola - ludzie to nie jest ta Brazylia Co była obecnie bardziej ich gra przypomina cwaniactwo Włoch, ale zobaczymy niech zagrają z jakąś konkretną drużyną i wygrają to może zmienię zdanie

Holandia zawsze ich podziwiałem ł

o Hiszpanii wypowiem się po meczu z Portugalią

A cóż to za fantasmagorie wypisujesz Polak ???...Brazylia gra rewelacyjnie...na dzień dzisiejszy jest faworytem nr.1 do złota...dodatkowo-obok świetnie zdyscyplinowanego zespołu z wielkimi indywidualnościami-nareszcie ma jednego z 3 najlepszych bramkarzy świata (Julio Cezar,Buffon,Casillas)...to zawsze było wielkim problemem Brazylijczyków...z prostej przyczyny...każdy chłopiec w Brazylii chciał być Romario czy Ronaldo...więc do trenowania na bramce nie było chętnych...

Oranje zagrali dzisiaj oszczędnie i precyzyjnie...i znowu wygrali...Robben pokazał wielki błysk w kilku akcjach...

 

 

Myślę,że Brazylia nie dotrze finału, ktoś wyrafinowany ich wykiwa. Brazylia to nie stary lis jak Niemcy gdzie zawsze coś wykombinują. Technicznie grają lepiej , bawią się piłką, finezja,ale to ich może zgubić i ktoś wykiwa Brazylię myśleniem boiskowym, cwaniactwem.

20 letni chłopcy mogą być na boisku "cwanymi lisami" ? Chyba Likwi żartujesz :D

 

To tak na rozluźnienie atmosfery. Tajemnica sukcesu Joachima Löw :lol: A kto wie, może cała drużyna Niemiec stosuje taki doping :lol:

Masakra...co za cham :blink:!

 

BTW. Jutra gra moja druga wielka miłość(obok Brazylii)...Portugalia...chociaż najbardziej ich kochałem w czasach kiedy występowali: Viktor Baia,Rui Costa,Maniche,Nuno Gomes i oczywiście Luis Figo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Meir co z tego,że 20 letni chłopcy. Myślenie, cwaniactwo boiskowe powinno być automatycznie wszczepione. Piłkarze na zachodzie w wieku 13 lat są w wielkich szkółkach piłkarskich i od małego są uczeni rzemiosła piłkarskiego. Popatrz na Niemców choć ich nie lubię np. Lahn jest dość młodym zawodnikiem lub średnio młodym 27 lat a grał już na wcześniejszym mundialu, Podolski jeszcze młodszy też grał wcześniej miał też 20 lat i patrz jak Niemcy grali na mundialu w Niemczech, doszli bardzo daleko, nam cwaniaki dowalili bramkę w ostatniej minucie lub minutach a graliśmy bardziej walecznie, agresywnie. Oni 1 czysta akcja i bramka. Współczesny footbal nie opiera się tylko na piękności w grze, finezja, talent, też o cwaniactwie, chytrym myśleniu. Niemiecki styl na 2 ostatnich mundialach był nie za dobra, lecz gra do końca ich boiskowe cwaniactwo patrz gdzie ich zaniosło. Taka Hiszpania grała pięknie a ktoś ich zawsze w konia zrobił. Jak nie sędziowie to sami siebie dobijali. Styl gry to nie wszystko, liczy się wynik, z tego są rozliczani dlatego mówię, że Brazylię ktoś zaskoczy, nie pasują mi do finału :)

Odnośnik do komentarza

Meir co z tego,że 20 letni chłopcy. Myślenie, cwaniactwo boiskowe powinno być automatycznie wszczepione. Piłkarze na zachodzie w wieku 13 lat są w wielkich szkółkach piłkarskich i od małego są uczeni rzemiosła piłkarskiego. Popatrz na Niemców choć ich nie lubię np. Lahn jest dość młodym zawodnikiem lub średnio młodym 27 lat a grał już na wcześniejszym mundialu, Podolski jeszcze młodszy też grał wcześniej miał też 20 lat i patrz jak Niemcy grali na mundialu w Niemczech, doszli bardzo daleko, nam cwaniaki dowalili bramkę w ostatniej minucie lub minutach a graliśmy bardziej walecznie, agresywnie. Oni 1 czysta akcja i bramka. Współczesny footbal nie opiera się tylko na piękności w grze, finezja, talent, też o cwaniactwie, chytrym myśleniu. Niemiecki styl na 2 ostatnich mundialach był nie za dobra, lecz gra do końca ich boiskowe cwaniactwo patrz gdzie ich zaniosło. Taka Hiszpania grała pięknie a ktoś ich zawsze w konia zrobił. Jak nie sędziowie to sami siebie dobijali. Styl gry to nie wszystko, liczy się wynik, z tego są rozliczani dlatego mówię, że Brazylię ktoś zaskoczy, nie pasują mi do finału :)

Likwi,Likwi...nie wiem co się z Tobą ostatnio dzieje :(...no właśnie to "20 letni chłopcy"..cwaniactwa nie uczysz się w szkółkach piłkarskich tylko całymi latami na boiskach w profesjonalnej karierze...żadna szkółka nie wszczepi ci wyrachowania...

 

Oczywiście,że germańcy grają świetnie taktycznie, ale to bardziej wypływa z ich narodowego charakteru niż z systemu szkolenia...zawsze mieli w sobie coś z automatów :P

 

BTW. Ostatnio to Hiszpania robi wszystkich w konia a nie na odwrót :cheer: i jakoś nie przypominam sobie aby Niemcy wygrali mundiale w 2002 i 2006 roku ;)

Odnośnik do komentarza

Paragwaj-Japonia...dno...najgorszy mecz na tych mistrzostwach...mówiłem,że szczytem możliwości poddanych Cesarza jest zwycięstwo z Danią...

 

Hiszpania-Portugalia...zasłużone zwycięstwo Hiszpanów...Portugalia kompletnie nie trafiła z formą na ten mundial...gdzie geniusz Cristiano z meczów w Manchesterze i Realu ? Nie wiem dlaczego trener nie dał szansy w tym meczu Deco i Naniemu ? Szkoda...

 

Została Brazylia...której kibicuję od 8 roku życia :cheer:

Odnośnik do komentarza

A nie mówiłem, że Brazylia odpadnie. Znów wyszło na moje jak z Niemcami przeciwko Anglii :) Brazylia bardzo frajersko przegrała, nie umie wygrywać z mocnymi drużynami. Głupia czerwona kartka, głupia porażka, ale porażka. Nie liczy się gra liczy się wynik a dla Brazylii jest to sroga lekcja :) Kurde nie wiem czemu nie stawiam u bukmacherów wygrałbym sporo dzięki gry na Niemców i holendrów. Przy wysokim stawkach zbiłbym kupę kasy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...