Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja się zastanawiałem czy nie włączyć przycisk 'wycisz' i przejść na audycję radiową. Ale przypomniałem sobie, że już to testowałem oglądając MŚ w czeskiej TV (w naszej nie było bezpośredniej relacji) i nie uśmiechało mi się wiedzieć kilka sekund wcześniej co się wydarzy na boisku. :) Poza tym czy w radiu coś leci z MŚ?

A co do fanek... Koreanki są kultowe. ;) "Reszcie" bym wybaczył, że są o 8 lat starsze. :P

Odnośnik do komentarza

dla mnie dalej faworytami są Argentyna,Hiszpania ,Brazylia i Holandia...mam nadzieję,że rozkręci się Portugalia...

Moje zdanie jest takie, że może i są faworytami, ale jak na razie mnie osobiście powyższe drużyny nie zadowoliły. Nawet jeśli odnieśli zwycięstwa to i tak większość z nich była wymęczona z przeciwnikiem teoretycznie dużo słabszym. Wiadomo, ze to dopiero pierwsza kolejka, ale spodziewałem się więcej. Tak naprawdę najlepszą drużyną po pierwszej kolejce moim zdaniem są Niemcy. Może nie mieli zbyt wymagającego rywala ale zagrali solidnie i wygrali wysoko. Tego oczekuje się też od powyższych drużyn. Mam nadzieję, że kolejna kolejka będzie ciekawsza bo jak na razie jest sporo nudnych pojedynków.

 

Trąbienie rzeczywiście jest denerwujące. Nie słyszę czasami nawet komentatora tylko wycie.

Odnośnik do komentarza

Brazylia z taką grą daleko nie zaleci , może i dobrze bo za bardzo gwiazdorzą i lekceważą rywali, Poziom piłki nożnej na świecie się wyrównał, każdy może z każdym wygrać, a nie jak 5-10 lat temu,że biło się państwa afrykańskie do zera czy inne biedne kraje. Kto by pomyślał Korea Północna, bieda, komunizm , 0 piłkarzy znaczących w mocnych ligach europy, czołowych klubach a da się grać da, ambicja, wola walki potrafi sporo. Szkoda mi Hiszpanów zasłużyli na zwycięstwo , ale cóż, odbija się w innych meczach bo formę mają, chyba,że znów sędziowie ich skrzywdzą jak w Korei i Japonii W nich upatruję faworytów tego mundialu. Bardzo prawdopodobna jest,że szwaby się przecisną dp półfinałów / finałów. W Korei i Niemczech prawie nic nie grali, ale cwaniactwem osiągają swój cel. :)

Odnośnik do komentarza

Zdaje się, że francuzi znaleźli sposób na wuwuzele. Ciekawe jak będzie wyglądało dopingowanie gdy gospodarze odpadną.

 

Hiszpania = wraca stare, "gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze". :| Chociaż jeśli chcą być wielcy to mają okazję się wykazać. Oby tylko antyfootball (Grecja, Szwajcaria itp.) szybko odprawiono do domu. A Niemcy pewno z klasowym przeciwnikiem spotkają się w półfinale bądź finale. :/ Aaa... mamy (nowego) króla strzelców! ;)

Odnośnik do komentarza

Tak..Meksyk pokazał wielkie serce...natomiast Francuzów pogrąża od dłuższego czasu trener...trzeba być ostatnim downem żeby na boisko wpuszczać Ginaca i Valbuena kiedy na ławce siedzą : Henry i Cisse...jawny sabotaż !

 

Argentyna pokazała klasę i potwierdziła aspiracje do mistrzowskiego tytułu...jutro o 13.30 poważniejszy sprawdzian dla Niemców...

 

BTW.Nie zmieniam opinii o faworytach tego turnieju...smuci mnie tylko słaba postawa mojej ukochanej (obok Brazylii) Portugalii...

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie stawiam na Argentynę, ta drużyna aż się prosi o mistrzostwo. Niestety nie zawsze najlepsi w futbolu wygrywają i tu jest problem :/ Mam jednak nadzieję że mimo dobrego startu utrzymają oni formę aż do końca rozgrywek i pokażą innym drużynom gdzie jest ich miejsce.

 

Pozdrawiam wszystkich fanów Argentyny!

Odnośnik do komentarza

Dania-Kamerun...najlepszy do tej pory mecz na mistrzostwach :cheer: ...żal Kamerunu który zgubiła rażąca nieskuteczność...radosny futbool to czego do tej pory najbardziej brakowało na tej imprezie ;)

wiesz Meir.. ja ten mecz celowo odpuściłem, bo podejrzewałem że Dania szybko zmiecie Kamerun.. Był to pierwszy mecz na tych MŚ odpuszczony przeze mnie i ten pierwszy okazał się najlepszym.. :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...