Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Always when 'our' football team is in a big tournament half Holland freaks out. It doesn't matter where you go: you can't avoid it.. Almost all shops give away orange freebies:

wuppies.jpg

Unusefull small furry puppets

 

blokkerdienblad.jpg

Orange food & drinks tray

 

But also:

oranje_straat.jpg

Completely decorated streets.....

 

But when you think you have seen it all, you find this:

http://www.youtube.com/watch?v=D6C02BRc5wY

 

Waiting for the first moron wearing this in South Africa... :emo:

Odnośnik do komentarza

Ale Hiszpanie grają :cheer: ! Postawiłem na Brazylię...ale przy takim kunszcie i formie piłkarzy z półwyspu iberyjskiego to teraz sam nie wiem czy dobrze zrobiłem...

A Polacy ? Nasz drużyna...odkąd się urodziłem-piłkarsko wygląda tak samo jak wszystkie dworce PKP w Polsce czyli : smród,brud i ubóstwo :lol:

Odnośnik do komentarza

Tak wyglądają obecne kursy (na pewnej stronie). Oczywiście chodzi o tytuł mistrzowski - zamknięcie zakładów jutro o 16 CET.

 

Hiszpania 5.00

Brazylia 5.75

Anglia 7.50

Argentyna 8.00

Holandia 9.50

Niemcy 13.00

Włochy 16.00

Francja 18.00

Portugalia 26.00

Wybrzeże Kości Słoniowej 36.00

Chile 51.00

Serbia 51.00

Meksyk 67.00

Stany Zjednoczone 67.00

Paragwaj 81.00

Kamerun 81.00

Urugwaj 81.00

Ghana 81.00

Nigeria 101.00

Południowa Afryka 101.00

Australia 126.00

Dania 151.00

Szwajcaria 151.00

Grecja 151.00

Słowenia 251.00

Słowacja 251.00

Japonia 301.00

Algieria 301.00

Republika Korei 301.00

Honduras 751.00

Korea Północna 2001.00

Nowa Zelandia 3001.00

Odnośnik do komentarza

Francja zgodnie z moimi oczekiwaniami - czyli żenada. Nie widziałem pierwszej połowy Meksyk-RPA, ale w drugiej było nieźle.

Oczywiście bramka Tschabalali przepiękna. Pajęczynka poszła z dymem, do tego świetne podanie. Takie bramki sa ozdobą każdego meczu.

Czułem jak mu piłeczka siadała na nodze :D

 

Live - Grecja - kontynuacja upadku. Korea - nie zdziwię się jak zaraz będzie 3-0.

 

edit:

 

The Weakest Link - Green :D Spotkanie na niezłym poziomie, ale jak się ma aspiracje do gry w finale, to trzeba takie wygrywać (mimo wszystko)

Ale jak się łupie w środek bramki (w bramkarza) to do okręgówki. Gdzie finezja, rotacja, instynkt? Poniżej oczekiwań.

No ale w końcu doczekaliśmy się mistrzostw: Argentyna - Nigeria. Bardzo dobre spotkanie i obie drużyny coś udowodniły.

Argentyna, że aspiruje do tytułu. Nigeria, że zawsze jest groźna.

Odnośnik do komentarza

Tyrol..trzeba dać Ci wódki bo mądrze prawisz :cheer:

 

Argentyna musi popracować nad skutecznością...ale Boski Messi miał już przebłyski geniuszu...

 

Anglia słabo...szczególnie Rooney....bramkarz Green w stylu Kuszczaka-Puszczaka-gol kuriozum :blink:

Za to Tim Howard-rewelacja.

 

Ale nie zapominajmy,że dla najlepszych turniej trwa miesiąc...dlatego nie ma co się sugerować pierwszymi meczami...

Teraz czekamy na pozostałych faworytów....

 

BTW. 382 userów...a tylko kilka osób pisze o największym święcie footbolu...czyżby rejestrowały się tutaj same dziewczynki :lol:?

Odnośnik do komentarza

Tyrol..trzeba dać Ci wódki bo mądrze prawisz :cheer:

Polewaj :D

 

Za to Tim Howard-rewelacja.

True. Nie zapominaj o bramkarzu Nigerii ;) (Enyeama)

 

Ale nie zapominajmy,że dla najlepszych turniej trwa miesiąc...dlatego nie ma co się sugerować pierwszymi meczami...

Teraz czekamy na pozostałych faworytów....

Dokładnie, zwłaszcza chodzi tu o tzw. "drużyny turniejowe"

 

BTW. 382 userów...a tylko kilka osób pisze o największym święcie footbolu...czyżby rejestrowały się tutaj same dziewczynki :lol:?

Eeee, moja Mama (ma już swoje lata), ale po każdym meczu dzwoni do mnie i wymieniamy opinie :) No ale na forum to jej nie ma :lol: (a szkoda)

Odnośnik do komentarza

Przez to ciągłe wycie vuvuzela'mi nie da się normalnie meczu oglądnąć, czy już normalny doping nie istnieje? Kiedyś to był festiwal kibiców, niemalże teatr, przebierańcy, "meksykańska fala", nieraz gwizdy bo sędzia zasłużył, okrzyki niezadowolenia - zadowolenia, słowem jakieś normalne reakcje które oddawały w znacznym stopniu to co działo się na boisku. A dziś ? Jednostajne i permanentne wycie, żadnych reakcji, po prostu wycie przez 90 min meczu. Odechciewa się tego oglądać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...