Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Plati...nie bój żaby...jeszcze będą dobre mecze ;)

 

Włochy-NZ...znowu zahaczę trenera...kompletny brak napastników...a w domu zostali : Toni,Cassano i weterani Del Piero i Inzaghi...nic z tego nie rozumiem...

 

Brazylia-WKS...nareszcie piękny mecz moich faworytów...częściowo wypaczony decyzjami jesiona z Francji <_<

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzisiaj się działo :cheer: !

Najpierw moja pierwsza true love : Portugalia zmiażdżyła podopiecznych Ukochanego Wodza,potem Chile wygrała z najbardziej irytująco i infantylnie grającym zespołem drwali ( tak na nerwy działali mi tylko Grecy w 2004r) i na koniec Hiszpania częściowo się podniosła w meczu z Hondurasem...dlaczego piszę :"częściowo"? Hiszpanie razili nieskutecznością...i jeżeli awansują dalej(co nie jest takie pewne-przed meczem z Chile) to uważam,że polegną zarówno z Portugalią jak i Brazylią(z którąś z tych dwóch drużyn zagrają w 1/8 finału)

Odnośnik do komentarza

No i mamy historyczny smaczek :)...po raz pierwszy - mistrz i wicemistrz świata z poprzedniej imprezy nie wyszli z grupy...

Japonia,Ghana.Korea,Słowacja są w 1/8...Francja i Włochy...pojechały do domu...doceniam wielka determinację i sukces tych pierwszych...jednak żałuję tych drugich...dlaczego ?

Parafrazując słowa Lindy z "Psów":

 

"Ta robota to dla nich rutyna, a dla pańskich chłopców to szczyt możliwości" :lol:

 

Włosi i Francuzi po wyjściu z grupy mogliby jeszcze zrobić wszystko(to rutyniarze i zespoły turniejowe) a 4 teamy które wymieniłem wcześniej nie zrobią już nic...bo osiągnęli szczyt swoich możliwości...

 

BTW. Dzisiaj dzień prawdy dla Hiszpanii i Portugalii.

Odnośnik do komentarza

Japonia,Ghana.Korea,Słowacja są w 1/8... nie zrobią już nic...bo osiągnęli szczyt swoich możliwości...

Jak ja lubie patrzec jak miny rzedna takim pewniakom przy kolejnych meczach Japonii. Jak to ladnie w studiu TVP po meczu Japonia - Dania jeden komentator pojechal takie cfaniactwo i buractwo:

- Japonia zwycierzyla dzieki Hondzie

- Taaa, tylko Honda bo latwo zapamietac to nazwisko... nie tylko Honda ladnie zagral, ale tez pomocnicy w ataku duzo znaczyli w tej grze, bedzie trzeba sie wkoncu nauczyc wymawiac nazwiska tych graczy

 

Albo glupie komentarze polskich "znawcow" przed meczem jadacych po Japoni ze maja gorsze techniczne przygotowanie niz Dania i musza nadrabiac fizycznym przygotowaniem. A na meczu ladnie wyszlo kto ma technike jaka. Strzaly na bramke z rzutow wolnych w wykonaniu Japonczykow to byl majstersztyk a w wykonaniu Danii smiech na sali jesli popatrzymy na technike. No ale glupio sie wycofac ze swoich idiotycznych komentarzy i dalej po meczu te same brednie nie ktorzy pletli..

 

Tylko czekac jak beda sie na kolejnych meczach dziwic: jak to znow druzyna bez techniki rzuca rywala na kolana?

Odnośnik do komentarza

Zawacki dzisiaj w meczu Korea Płn - WKS nieźle czytał nazwiska Koreańców. Idąc za przykładem Szpakowskiego, nazwał jednego Koreańczyka z nazwiskiem -il "Drugim". :D

 

Meir - jaki dzień prawdy dla Portugalii i Brazylii? Przed meczem było wiadomo, że obie reprezentacje wyjdą z grupy. Nie sądzisz chyba, że WKS byłoby zdolne strzelić Korei Płn 8 goli.

Odnośnik do komentarza

Jak ja lubie patrzec jak miny rzedna takim pewniakom przy kolejnych meczach Japonii. Jak to ladnie w studiu TVP po meczu Japonia - Dania jeden komentator pojechal takie cfaniactwo i buractwo:

- Japonia zwycierzyla dzieki Hondzie

- Taaa, tylko Honda bo latwo zapamietac to nazwisko... nie tylko Honda ladnie zagral, ale tez pomocnicy w ataku duzo znaczyli w tej grze, bedzie trzeba sie wkoncu nauczyc wymawiac nazwiska tych graczy

 

Albo glupie komentarze polskich "znawcow" przed meczem jadacych po Japoni ze maja gorsze techniczne przygotowanie niz Dania i musza nadrabiac fizycznym przygotowaniem. A na meczu ladnie wyszlo kto ma technike jaka. Strzaly na bramke z rzutow wolnych w wykonaniu Japonczykow to byl majstersztyk a w wykonaniu Danii smiech na sali jesli popatrzymy na technike. No ale glupio sie wycofac ze swoich idiotycznych komentarzy i dalej po meczu te same brednie nie ktorzy pletli..

 

Tylko czekac jak beda sie na kolejnych meczach dziwic: jak to znow druzyna bez techniki rzuca rywala na kolana?

Fingo...nie wiem dlaczego mnie cytujesz ? Ja nie komentowałem w telewizji meczów Japonii :lol:

 

Oczywiście zgadzam sie z Tobą...stałe fragmenty gry wykonuja perfekcyjnie...ale nie oszukujmy się po przejściu(?) Paragwaju...trafią na zwycięzcę meczu Hiszpania-Portugalia...dla mnie wszystko jest jasne ;)

 

Meir - jaki dzień prawdy dla Portugalii i Brazylii? Przed meczem było wiadomo, że obie reprezentacje wyjdą z grupy. Nie sądzisz chyba, że WKS byłoby zdolne strzelić Korei Płn 8 goli.

Plati...nie śpimy nad klawką i czytamy ze zrozumieniem :cheer:

 

Napisałem: "dzień prawdy dla Hiszpanii i Portugalii" a nie "Brazylii i Portugalii"

 

Dla Hiszpanii ponieważ walczyła o 1 miejsce w grupie-wykluczające grę w 1/8 z Brazylią...

 

dla Portugalii ponieważ mogła sprawdzic dzisiaj swoje możliwości z głównym predendentem do tytułu mistrzowskiego...kapewu :)?

Odnośnik do komentarza

Niestety, że Niemcy przejdą dalej i ja przewidziałem. Jednak trzeba oddać, że zagrali bardzo dobry mecz. Sam styl grania odbiega już sporo od tego sprzed laty.

Właśnie (przede wszystkim ) za to Niemcy mieli u mnie zawsze prze...srane. Ten ogromny niemiecki walec, bez polotu, bez finezji, bez niczego...poza wynikami.

Nie ukrywam, że na tej 'gałęzi' się skupiam. Także (bez jasnowidztwa :D) następny przystanek Argentyna. Oj będzie się działo.

 

Btw. IMO najlepszy mecz (w wielu względach) na tych mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być złym prorokiem...ale jeżeli Niemcy przejdą Argentynę...to zapowiada się powtórka z 1998r...jesiony z Francji rozjechały wtedy wszystkich z Brazylią (łamiąc mi przy tym serce :lol:) włącznie...

 

Oby Niemcy nie powtórzyli tej historii...

BTW. Mecz był świetny...ale nie uznana bramka podczas której piłka przeszła pół metra linię...przejdzie do historii...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, ta bramka która była, a jej nie ma. Teraz można rozważać co by było, ale sam kiedyś długo grałem i wiem jakie to ma znaczenie dla drużyny.

W pewnym sensie daje potężnego kopa (co było widać) bo to po prostu można się wk$##@ Z drugiej zaś strony może ustawić końcowy wynik.

Dlatego nie rozumie oporów, przed wprowadzeniem elektronicznego systemu w meczach. Idiotyczne tłumaczenia, że to spowolni grę to bzdura.

Nie będę oryginalny, ale przy tym poziomie to jest jedyne wyjście by nie doprowadzić do podobnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Sytuacja w FIFA jest podobna do PZPN-u...skostniała struktura...Blatter stanowczo sprzeciwia się fotokomórkom w bramkach...

A wracając do meczu...przy stanie 2:2 Anglicy by się tak nie odkryli...i międzynarodowa (Polacy,Turcy,Brazylijczyk :lol:) drużyna Niemiec nie zdobyła by 2 ostatnich bramek...

 

Jorge Luis Larrionda...na przemiał :thumbsup:

 

BTW. Tyrol grałeś w piłę zawodowo :cheer:?

Odnośnik do komentarza

BTW. Tyrol grałeś w piłę zawodowo

No tak to można nazwać, gdy chodzi o czasy komuny. Chociaż to trwało tylko do 23 lat (prawy napastnik), ale miało to jakieś namiastki PRO :lol:

 

Obecne spotkanie. Meksyk gra pięknie, ale w świetle spotkania z Niemcami musi tu być Argentyna. Od wielu lat obserwuje mistrzostwa na innych kontynentach.

I jedno mogę powiedzieć = to jest zupełnie inny futbol. Tam np. Ekwador potrafi wygrać na wyjeździe z Brazylią, itp.

 

BTW. Dopiero teraz czuję te mistrzostwa :cheer:

 

 

EDIT: Tevez = tak się strzela gole!!! I co na to ci, którzy narzekają na piłkę?!

Odnośnik do komentarza
I jedno mogę powiedzieć = to jest zupełnie inny futbol. Tam np. Ekwador potrafi wygrać na wyjeździe z Brazylią, itp.

Tak, jak 4 lata temu z nimi przegraliśmy :)

 

Anglia pięknie zmieciona, teraz szykuje się bardzo ciekawy pojedynek Niemcy - Argentyna (Meksyk na razie przegrywa 0:3).

Kibicuję Niemcom, ale wyniku nie śmiem obstawiać. ;)

 

EDIT: 3:1

 

EDIT 2: To mamy teraz przedwczesny finał: Argentyna - Niemcy (Meksyk ograny 1:3).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...