Skocz do zawartości

Piłka nożna - Mecze reprezentacji, rozgrywki pucharowe i ligowe


Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie Mistrzem Europy 2012 w Polsce/Ukrainie?

    • Hiszpania
      3
    • Holandia
      1
    • Niemcy
      1
    • Portugalia
      0
    • Francja
      0
    • Anglia
      0
    • Włochy
      0
    • Polska
      2
    • Inny
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dla fanatyków footbolu zbliża się Wielki Dzień

Tylko jako OT mogę dodać: zgadzam się z określeniem że sport ten skierowany jest tylko i wyłącznie do "fanatyków", od dawna już dla "fanów" nie ma w nim miejsca, i to nie tylko z powodów tego co wyczynia się na murawie ale przede wszystkim na trybunach i poza nimi.

 

PS

Fanem tego sportu przestałem być od mistrzostw świata w Korei/Japonii

Odnośnik do komentarza

Spokojnie :D ...użyłem tylko skrótu myślowego z tymi "fanatykami"...ja bez piłki na najwyższym poziomie (a takowy będzie w RPA) czułbym się ja po kastracji :lol: ...a na trybunach i poza nimi MarkuW...będzie wielkie święto ;)

 

BTW.Korea/Japonia ? Bardzo mile wspominam zwycięstwo tych którym kibicowałem jeszcze w brzuchu matki :P... czyli Brazylii

Odnośnik do komentarza

Tylko jako OT mogę dodać: zgadzam się z określeniem że sport ten skierowany jest tylko i wyłącznie do "fanatyków", od dawna już dla "fanów" nie ma w nim miejsca, i to nie tylko z powodów tego co wyczynia się na murawie ale przede wszystkim na trybunach i poza nimi.

Mógłbyś rozwinąć myśl, bo nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi trybunami.

 

Co do mistrza, to myślę że Anglia jest w stanie sięgnąć po tytuł.

Nie sądzę by anglicy coś zdziałali. Nie mają zbyt mocnej kadry w ty roku. Stawiam na Argentynę lub Brazylię. Może Hiszpania, bo Włosi i Niemcy mają sporo problemów przed tym turniejem.

Odnośnik do komentarza

Mógłbyś rozwinąć myśl, bo nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi trybunami.

A to ty nie wiesz co się wyczynia na trybunach i poza nimi ? Za dużo opisywania to raz :D, a dwa to są moje własne spostrzeżenia. Chyba mogę mieć własne spostrzeżenia, prawda? :lol:

 

Zagłosowałem na Wybrzeże Kości Słoniowej, skoro w 2004 roku czwartą drużyną za sprawą sędziów mogła być Korea, więc w tym roku może postarają się bardziej i Wybrzeże może być mistrzem.

Odnośnik do komentarza

No to proponuję pójść na jakiś meczyk ekstraklasy, albo pierwszej ligi, a nie pisać takich sądów. Jesteś z Krakowa, więc niedługo będą ładne dwa stadiony, można poskoczyć do Kielc, na Śląsk do Zabrza, Chorzowa czy Katowic. Myślę, że będziesz zadowolony.

 

Owszem nie zawsze jest źle, ale w 99.9% przypadków jest źle.

Nie kpij sobie. Zresztą o czym tu gadać, jak sam mówisz, że nie chodzisz na mecze to nic nie wiesz.

Odnośnik do komentarza

sebos - nie jestem daleki od sporów na temat piłki i kibicowania w polskim wydaniu z kimkolwiek, w tym temacie nie jest to zresztą myślą przewodnią, wywołałeś mnie do tablicy więc grzecznie odpowiadam i piszę o moich odczuciach i co ważniejsze spostrzeżeniach. Jeśli ktoś twierdzi że wszystko jest już cacy, to albo jest głuchy albo ślepy, ale w takim razie co robi na meczach będąc w taki sposób upośledzonym. Mieszkam w Krakowie, na dużym osiedlu w pospolitym blokowisku, są tu i kibice Cracowii i Wisły, nie muszę wcale chodzić na mecze aby na podstawie tego co wyczyniaja kibole obu drużyn na osiedlach wiedzieć co się dzieje na trybunach.

Jak już wspomniałem mój post to OT, kończę więc OT'a, a jeśli chcesz prowadzić dalej dyskusje na temat zachowań "kibiców" na meczach i po ich zakończeniu, napisz nowy temat, będziemy dyskutować.

 

Jesteś z Krakowa, więc niedługo będą ładne dwa stadiony, można poskoczyć do Kielc, na Śląsk do Zabrza, Chorzowa czy Katowic.

Chyba podziękuję, chciałbym jeszcze pobawić się z wnukami.

 

Tymczasem EOT.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w Krakowie, na dużym osiedlu w pospolitym blokowisku, są tu i kibice Cracowii i Wisły, nie muszę wcale chodzić na mecze aby na podstawie tego co wyczyniaja kibole obu drużyn na osiedlach wiedzieć co się dzieje na trybunach.

Ja też jestem z Krakowa i doskonale wiem jak wygląda sytuacja wśród środowiska kiboli. Jest lepiej niż było, wciąż można się bać nocami chodzić po osiedlach, obecne pokolenie już nie jest tak agresywne, wychodzi to z mody.

Ale nie ma to nic wspólnego z sytuacją na stadionach. Może III czy niższe ligi wciąż mają mały problem, ale w najwyższych klasach już jest bliżej niż dalej do europejskich standardów, a na pewno nie jest tak, że można się obawiać iść z rodziną na mecz. To jest stereotyp troszkę przedawniony.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę by anglicy coś zdziałali. Nie mają zbyt mocnej kadry w ty roku.

Pożyjemy, zobaczymy :P

 

Może Hiszpania,

:thumbsup: i Holandia.

 

Zagłosowałem na Wybrzeże Kości Słoniowej, skoro w 2004 roku czwartą drużyną za sprawą sędziów mogła być Korea, więc w tym roku może postarają się bardziej i Wybrzeże może być mistrzem.

I tego sobie, jak i państwu życzę ;)

Odnośnik do komentarza

Hiszpania. Na ME grali piękny futbol, IMHO. Choć bez El Niño może być trudno. A i statystyki wydają się nieubłagane.

1. W żadnym dotychczasowym mundialu rozgrywanym poza Europą mistrzostwa nie zdobyła europejska drużyna.

2. Ponoć teraz kolej na Niemców.

 

Szkoda tylko, że raz na 4-ry lata. sad.gif

W Europie to nawet raz na 2-a lata, jeśli ktoś kibicuje wyłącznie europejskim potęgom. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zarowaaa

Hiszpania/Argentyna z naciskiem na to pierwsze.

 

Hiszpania jako cała drużyna jest bardzo silna, na każdej pozycji jest odpowiedni człowiek.

Argentyna natomiast ma świetny atak który może łamać obronę wielu reprezentacji. Ogólnie rywalizacja jest zacięta i ciężko wywnioskować po zawodnikach który zespoł okaze sie lepszy.

Odnośnik do komentarza

Anonim3, przesadzasz z tymi kibicami. Byłeś na jakimkolwiek meczu, że tak gadasz? I dla pikników, i dla "ultrasów" znajdzie się miejsce na każdym stadionie. Jedni przychodzą po to, by naprawdę kibicować (śpiewać), inni po to by wypić piwo na świeżym powietrzu. A to, że później dochodzi do jakichś konfrontacji to inna sprawa. "Nie muszę chodzić, by wiedzieć że to i tamto" - typowe podejście :) Chodziłem na mecze miejscowego klubu z niższej ligii, jeździłem na mecze RTS-u i jakoś nie widziałem by taki typowy piknik bał się wejść na stadion, bo zwyczajnie prawdziwi kibice siedzą gdzie indziej, a piknikowcy mają swoje miejsce. Równie dobrze możesz umrzeć w momencie czytania tego czy innego posta co zabiją cię na meczu piłkarskim. Pff.

 

BTW: Ja tam świętuje awans swojego klubu ligę wyżej :) Co do mistrzostw, chciałbym by wygrała Anglia, ale jakoś specjalnie zaskoczony nie będę, jeśli im się to nie uda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...