Skocz do zawartości

Problem z wrzuta.pl


stinx

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwny problem od dłuższego czasu nie moge nic ogladac sluchac na wrzuta.pl ani wyszukiwac plików nigdy nie dostałem tam bana itp gadalem z dostawca internetu i mówią ze u nich nie ma awarii żadnej u mnie komp jak komp jak ostatnio zara po formacie sprawdzalem to byla ta sama spierwa tak samo na lapku u siostry (korzystamy we 2 z routera wifi) nie wiem o co cho

ktoś pomoże?

aha dodam jeszcze ze uploaduje pliki normalnie na wrzute i jak komus dam potem link to normalnie im to dziala

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Odinstaluj na próbę ESET NOD32 Antivirus.

 

Karta tunelowa Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

 

Sufiks DNS konkretnego połączenia :

Opis. . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface

Adres fizyczny. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0

DHCP włączone . . . . . . . . . . : Nie

Autokonfiguracja włączona . . . . : Tak

Adres IPv6. . . . . . . . . . . . : 2001:0:4137:9e76:28f1:102a:3f57:fe9b(Preferowane)

Adres IPv6 połączenia lokalnego . : fe80::28f1:102a:3f57:fe9b%20(Preferowane)

Brama domyślna. . . . . . . . . . : ::

NetBIOS przez Tcpip . . . . . . . : Wyłączony

IPv6... było, jest, i (zawsze) będzie przyszłością.

Ponieważ dosyć często zdarza się, że spowalnia połączenie, proponuję wyłączyć.

Nieprawdopodobne, żeby powodowało to tylko problem z wrzuta.pl, ale zawsze można sprawdzić...

 

Wchodzisz w Panel sterowania, potem w Centrum sieci i udostępniania. Wybierz z listy zadań "Zarządzaj połączeniami sieciowymi".

Wybierz z listy połączenie, które Cię interesuje, kliknij na jego ikonkę prawym przyciskiem myszy i z menu rozwijanego wybierz "Właściwości".

Z listy składników z zakładki "Ogólne" wybierz "Protokół internetowy w wersji 6 (TCP/IPv6). Odznacz go i kliknij "OK".

 

ipv6.png

 

Tak to ma wyglądać.

 

Uruchom wiersz polecenia, wpisz - po każdym klikając Enter:

 

tracert wrzuta.pl > C:\cmd_log.txt

pathping wrzuta.pl >> C:\cmd_log.txt

ping 193.17.41.95 >> C:\cmd_log.txt

 

Potem załącz do posta plik C:\cmd_log.txt

 

Mimo wszystko najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest błąd u dostawcy.

Jaki masz router?

Odnośnik do komentarza

juz dawno prubowalem powiem ci tylko ze proxy nie obsługuje flasha ale jeszcze coś powiem ci ze niekture linki z wrzuty moge pobrac programem jdownloader zapewne znasz go :D

edit/

 

hotspotshield nie chce sie uruchomić

 

Nie udało się nawiązać połączenia

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem 127.0.0.1:895.

Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

edit/ moze nie chce sie uruchomic bo mam firefox 4 zaraz zobacze na starszym ;s

edit/ starszy firrefox firefox 3.6 tez nie odpalil hotspot shielda :S

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, zwłaszcza, że masz inne IP otrzymane w routerze, a inne jako autor posta (ja je widzę, jak wszyscy inni moderatorzy).

 

Wyjaśnienie od wrzuta.pl, jakie znalazłem:

 

Informujemy iż przyczyną blokady jest anormalnie wysoka ilość zapytań generowanych z jednego adresu IP w tym obecność zapytań niepoprawnych lub zapytań mających na celu ominięcie zabezpieczeń Serwisu. Blokada została nałożona automatyczne przez system i prawdopodobnie też zostanie automatycznie zdjęta jeśli ustaną przesłanki do jej utrzymania.

 

Ponadto uprzejmie informujemy, iż zgodnie z punktem 25g Regulaminu korzystania z serwisu Wrzuta.pl, dostępnego na stronie głównej tego serwisu (umieszczonego pod adresem: Wrzuta.pl - Regulamin - zapoznaj się z regulaminem!) zakazane jest kopiowanie (''ściąganie'') z serwisu Wrzuta.pl plików audio, video oraz audio-video do urządzeń użytkownika.

 

 

Dodatkowo wyjaśniamy, że naruszenie przez użytkownika któregokolwiek z postanowień punktu 25a-i Regulaminu korzystania z serwisu Wrzuta.pl, stanowi podstawę do natychmiastowego usunięcia lub zablokowania konta danego użytkownika wraz ze wszystkimi plikami (w przypadku użytkownika zarejestrowanego) bądź usunięcia lub zablokowania wszystkich plików użytkownika (w przypadku użytkownika niezarejestrowanego).

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.

U mnie w firmie w której pracuję taki problem był jak mieliśmy kilku ludzi na wewnętrznym adresie, na zewnętrznych działało wszystko bardzo dobrze i bez zarzutu, możesz jeszcze sprawdzić czy na twoim adresie ktoś nie spamuje, stronka http://www.dnsbl.info/

podajesz swój adres, tylko nie ten co Ci router przypisuje, tylko ten który masz od dostawcy.

 

Jeżeli nic nie pomoże to zostaje dzwonić do dostawcy, żeby zmienił Ci adres IP, bo żadne sztuczki nie pomogą. Router masz dobrze skonfigurowany i nie kombinuj z nim za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...