Skocz do zawartości

Usunięte konto Paypal


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

7 lat temu założyłem sobie konta na PayPal i YetiPay i ostatnio logowałem się na nich 4 lata temu i o nich zapomniałem i teraz podczas przeglądania papierowego zeszytu z zapisanych hasłami do różnych stron zobaczyłem tam zapisane hasła do stron PayPal i YetiPal i sobie o tych kontach przypomniałem ale do tych kont nie da się zalogować ani nawet to emaila z którego było rejestrowane te konta. Mam inny numer telefonu niż ten numer przypisany do tych kont. Tamtą kartę SIM do telefonu operator mi dawno zablokował dlatego że nie zasilałem konta. Z regulaminu PayPala wynika że trzeba się zalogować co najmniej raz na rok żeby zachować konto. Gdybym logował się raz na rok do konta PayPal to czy by zostało do tej pory 20 złoty które wtedy miałem za koncie czy te konto by wyzerowali do zera jako opłatę za utrzymanie konta? Czy gdybym się logował raz na rok na te konto PayPal to czy teraz miałbym te 20 złoty  czy tylko puste konto? Czy to samo dotyczy konta YetiPay?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...