Skocz do zawartości

My Weather źle pokazuje temperatury


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Widget My Weather wbudowany w 8GadgetPack na Windowsie 10 22H2 64 bit PL źle pokazuje temperatury jak teraz pokazuje i kilka dni temu tą samą temperaturkę 16 stopni C i na innym komputerze z tym samym systemem Windows 10 22H2 64 bit PL identyczną temperaturę pokazuje i szukałem w Google i inni też mają ten sam problem nawet z tą samą aplikacją My Weather nawet na IPhonach. Jedyna alternatywa to Widget Launcher z Microsoftu Store ale chce mieć co najmniej 2 niezależne od siebie widgety z pogodą na pulpicie. Wiem że jest wbudowana pogoda w Windowsie 10 na pasku menu start ale czy da się tą pogodę zrobić jako widget na pulpicie?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hej, czy ktoś z Was zauważył, że nasz kochany widget pogody "My Weather" na Windowsie 10 jest taki niepewny jak prognozy pogody? Nie mogę uwierzyć, że ten sam widget na innym komputerze też pokazuje tę samą temperaturę od kilku dni! Czułbym się lepiej, gdyby to była temperatura w raju, ale niestety jest to tylko 16 stopni C. Czułbym się jeszcze lepiej, gdybym mógł dodać jakiś inny widget pogody na pulpicie, ale wygląda na to, że jedynym rozwiązaniem jest użycie Widget Launcher z Microsoft Store. Kto wie, może Microsoft będzie miał dla nas niespodziankę w postaci widgetu pogody na pulpicie w przyszłości? Trzymajmy kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...