Skocz do zawartości

Dysk z win xp - start na innym komputerze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dysk ze starego laptopa z win xp na pokladzie. podlaczylem go do komputera z win7. Mam w niego wglad, niestety wiele filmow i zdjec nie daje sie zobaczyc. Pomyslalem ze moze wystartowac system z tego dysku ale to tez sie nie udaje. Ani tryb awaryjny ani ostatnio znana konfiguracja. Zaczyna startowac nawet na chwile pokazuje sie plansza win xp a potem blue screen przez ulamek sekundy i koniec.

Pytanie czy zeby wystartowac z dysku z win xp na innym kompie potrzebne sa jakies narzadzia ??

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeżeli masz dostęp do dysku to by znaczyło że pliki których nie możesz odczytać są być może uszkodzone albo i sam dysk ma problemy, sprawdzałeś go?. Co to znaczy że nie daje się zobaczyć? albo tam są albo nie, chyba że masz na myśli że nie dają się odtworzyć, jest jakiś komunikat dlaczego? Raczej nie wystartujesz systemu po przełożeniu dysku, o ile z nowszymi systemami się to udaje to z xp raczej nie da rady.

Odnośnik do komentarza

niektore zdjecia i filmy nie daja sie odtworzyc. w Documents and settings/ moje konto/ pulpit - niektore floldery sa na zielono i wlasnie w tych folderach sa pliki ktore nie daja sie odtworzyc. Mam komunikat o braku odpowiednich uprawnien.

screen.png

 

Natomiast przy probie skopiowania pliku ktorego nie mozna odtworzyc mam taki komunikat 

 

Screenshot - 2023-01-02 , 17_09_33.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...