Skocz do zawartości

Nie działa SA-MP (klient Multiplayer do GTA San Andreas)


nesguide2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.
Miesiąc temu działał mi jeszcze San Andreas Multiplayer (SA-MP), nic nie wskazywało na to, że coś się dzieje...

Dzisiaj 14 listopada 2022 chciałem uruchomić SA-MP, ale wyskoczył błąd.

Testowałem na ZMODYFIKOWANYM GTA San Andreas, dostawałem crash aplikacji samp.exe, testowałem na CZYSTYM GTA San Andreas bez żadnych modyfikacji, screen błędu poniżej.

Używam najnowszej aktualizacji w Windows 10, nie wiem co jest przyczyną tego błędu...

Szukałem rozwiązania w internecie, NIC a NIC...

 

Co zrobiłem?
1) Reinstall wszystkich bibliotek Microsoft Visual C++ od 2005 do 2022, błąd nadal występuje.

2) Próbowałem uruchomić samp.exe z uprawnieniami administratora (to samo plik gta_sa.exe), błąd nadal występuje.

3) Próbowałem uruchomić samp.exe i gta_sa.exe w trybie zgodności (Testowałem: Win XP SP3 i Win 7), błąd nadal występuje.

4) Reinstall GTA San Andreas i SA-MP, błąd nadal występuje.

 

San Andreas Multiplayer (SA:MP) – modyfikacja gry komputerowej Grand Theft Auto: San Andreas, umożliwiająca grę wieloosobową za pośrednictwem Internetu lub sieci LAN. Umożliwia grę do 1000 osób na jednym serwerze. Nie jest open-source, w przeciwieństwie do Multi Theft Auto. Aby korzystać z tej modyfikacji, wymagana jest gra Grand Theft Auto: San Andreas w wersji 1.0.

 

screen_bledu.png

 

Błąd:

Runtime Error!

 

Program D:\Games\_GTA San Andreas\gta_sa.exe

 

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

 

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...