Skocz do zawartości

Nowe gry na stary sprzęt


Rekomendowane odpowiedzi

Używam starego komputera

Nazwa płyty głównej - Asus M4N68T-M LE V2
Mikroukład płyty głównej - nVIDIA nForce 7025-630a, AMD K10
Typ procesora - QuadCore AMD Athlon II X4 640
Pamięć RAM - 4096 MB (DDR3 SDRAM)
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6670 (1 GB)
Dysk twardy: TOSHIBA DT01ACA100
Napęd:  ATAPI iHAS124 B
Windows XP 32 bit SP3 PL, Windows 7 Ultimate SP1 64 bit PL, Windows 10 Pro 21H2 64 bit PL

Niektóre nowe gry (moje ulubione to strzelanki) na przykład Ion Fury (2019) mają minimalne wymagania na ten komputer i sporo gier przygodowych jak na przykład TOEM (2021)
Czy znacie jakieś nowsze gry od 2010 roku w górę ale im nowsze tym lepiej które by działały na tym komputerze.
Counter Srtike odpada dlatego że chcę grać w takie gry bez dostępu do internetu z daleka od domu.
Czy dla biednej osoby kupowanie konsoli żeby grać w nowe gry to lepszy pomysł niż zbieranie na szybki komputer czy nawet konsole są teraz drogie i pozostaje jedynie przez Geforce Now ale do tego potrebny jest szybki internet.
Co myślicie o filmie na YouTube pod tytułem Jak sprzedać konsolę za 5000 zł https://www.youtube.com/watch?v=my6yKd3QkfI
Tam gadają że wiele osób z dużym kapitałem angażue boty żeby natychmiast zamawiało nowe karty graficzne i konsole ze sklepów i wtedy gdy je kupią to wszystko jest wykupione i odsprzedają potem nawet 2 razy drożej i czasem jeszcze drożej niż nowe ze sklepu i na tym się bogacą ale zwykły użytkownik musi zapłacić 2 razy drożej gdy chce sobie pograć i nawet używane stare konsole i karty graficzne są drogo wystawiane dlatego że jest ich deficyt to nawet gdy się skończy koronawirus to i przybędzie pracowników w fabrykach konsol i kart graficznych i kurierów to gdy bogate osoby wszystko od razu wykupią i będą żądać kilkakrotnie większe kwoty to zakończenie pandemii koronawirusa nic nie poprawi i czy jest naprawdę tak źle?
Kiedy będzie jak przed pandemią żeby powstawały coraz to nowe i szybsze karty graficzne z większa ilością pamięci vram i troche starsze modele taniały żeby zwolnic magazyny.
Też mnóstwo kopaczy kryptowalut wykupiło sporo kart graficznych i przyczynili się do deficytu kart graficznych.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nieźle trafiłem :) Od ponad 20 lat "pykam" w FPS-y, a szczególnie te, które dają frajdę gry w trybie "single player" i to bez użycia sieci. Nie wiem, jak to teraz wygląda, bo nie jestem na bieżąco z wydaniami na najnowsze systemy, ale na pewno na starsze maszyny klasyki gatunku np.

Duke Nukem 3D, Half Life i HL2, Unreal, Turok 2, Far Cry, Chrome, Deus Ex (trylogia), NOLF 1 i 2, Serious Sam, PainKiller (seria), XIII, Medal Of Honor, BioShock...

i całe mnóstwo innych, które znajdziesz na dostępnych w sieci zestawienia typu "top 25 FPs', "the best FPS" itp.

Te najbardziej grane i lubiane przeze mnie są pogrubione :)

Odnośnik do komentarza

Czy by mi działała gra Sebastien Loeb Rally Evo? Czy karta graficzna AMD Radeon HD 6670 (1 GB) by ją pociągnęła

  • Minimalne: 
  • Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz/AMD A6-3670K 2.7 GHz
  •  4 GB RAM
  •  karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 Ti/Radeon R9 270X lub lepsza
  •  30 GB HDD
  •  Windows 7/8/8.1/10
  • Zalecane: 
  • Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-6300
  •  8 GB RAM
  •  karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960/Radeon R9 290 lub lepsza
  •  30 GB HDD
  •  Windows 7/8/8.1/10 64-bit

i bardzo podoba mi się recenzja gry Kursk ale nie wiem czy pójdzie

  • Minimalne: 
  • Dual Core 3.2 GHz
  •  8 GB RAM
  •  karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 380 lub lepsza
  •  12 GB HDD
  •  Windows 7/8/10 64-bit
  • Zalecane: 
  • Quad Core 3.2 GHz
  •  12 GB RAM
  •  karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX Vega lub lepsza
  •  12 GB HDD
  •  Windows 7/8/10 64-bit

 

Czy dałoby się w sterownikach karty graficznej ustawić żeby pokazywały jak najmniej szczegółów i w plikach konfiguracyjnych gier ustawić z efektów graficznych wszystko wywalić. W normalnych ustawieniach gry to będzie za mało gdy minimalnych wymagać nie spełnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...