Skocz do zawartości

Czy dałoby się przedłużyć rok ważności konta w Plusie?


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Numer telefonu ma w Plusie i Aktywną promocje "Ja+Rok Ważności Konta 01-03-2022 14:36" aktywowaną rok temu i taryfę "JA + NA KARTE" i gdy wykręcam kod *110# -> 4 Promocje -> 2 Promocje bez internetu i tam brakuje opcji roczne przedłużenia konta na przykład jakiejś promocji "Ja+Rok Ważności Konta" albo podobnej. Czy trzeba zmienić taryfę żeby sobie przedłużyć ważność konta o rok czasu?
Chciałbym sobie włączyć darmową opcję  *110# -> 4 Promocje -> 5 Ja+Zawsze bez limitu w Plus żeby przynajmniej do innych numerów w Plusie dzwonić i wysyłać za darmo SMS (ale MMS zdjęciowe są w takiej promocji nadal płatne) ale nawet gdybym włączyć to co mi po tym tak ja 2 miesiące kończy mi się ważność konta i potem przez następny rok można tylko i wyłącznie odbierać połączenia telefoniczne SMS i MMSy i gdyby zmienić taryfę żeby mieć opcje wydłużenia konta w telefonie o następny rok zresztą nie wiem czy w innej taryfie to będzie dostępne ale wtedy mi zniknie dostępna promocja "Ja+Zawsze bez limitu w Plus"
Oczywiście wolałbym mieć za darmo do wszystkich sieci ale taka opcja jest płatna i tylko na krótki okres czasowy i interesują mnie tylko darmowe promocje to już lepsza promocja "Ja+Zawsze bez limitu w Plus" niż żadna.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Plus całkowicie zrezygnował z oferty "Rok ważności konta".

 

Na pozostałe pytania nie odpowiem, bo ja mam telefon nie w PLUSIE, tylko w ORANGE.

I w ORANGE korzystam od ładnych kilku lat z oferty "Konto ważne rok" (na kartę), choć od grudnia 2021 potrącają już 6 zł za przedłużanie korzystania z tej opcji. Ale dla mnie i tak to się opłaci, bo mało korzystam z komórki - od kilku lat nie musiałam ani razu doładowywać konta.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...