Skocz do zawartości

błąd 0x8007042c win 10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bład systemu przy próbie aktualizacji 0x8007042c i wyłączone zapory, próbowałem przeinstalować system ale nie mogę tego  zrobić  

mam jeszcze pytanie w Waszym poradniku w opcji filtrowanie nie ma opcji "jeden miesiac" wiec jej nie zaznaczałem przy skanowaniu (rejestr, uslugi ,sterowniki, procesy, internet byly zaznaczone)

111.png

Addition.txt Shortcut.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

Zapora systemu Windows [funkcja włączona]

Zapora jest włączona.

 

U Ciebie nie jest jasne, co jest z usługami kryptograficznymi oraz z  Rozpoznawanie lokalizacji w sieci:

Cytat

 

Error: (12/31/2021 01:44:41 PM) (Source: Microsoft-Windows-CAPI2) (EventID: 513) (User: )
Description: Przetwarzanie wywołania OnIdentity() w obiekcie System Writer przez Usługi kryptograficzne nie powiodło się.

Details:
AddLegacyDriverFiles: Unable to back up image of binary MsQuic.

System Error:
The resource loader failed to find MUI file.

 

.

Cytat

Error: (12/31/2021 02:48:11 PM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7001) (User: )
Description: Usługa Usługa listy sieci zależy od usługi Rozpoznawanie lokalizacji w sieci, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:
Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

Może zrób jeszcze log z Farbar Service Scanner >http://download.bleepingcomputer.com/farbar/FSS.exe

(do skanowania zaznacz wszystko)

 

jessi

Odnośnik do komentarza

usługi były na ręczny zminiełem na włączone lokalizacja wyłączona była jest już włączona(wczoraj to sprawdzałem i było właczone wtf?) ogólnie coś w usługach widze nie tak jest mam z 60% wyłączonych gdzie pare dni temu jak zapora działała tylko kilka było wyłaczone  dla pewności wrzucam drugi raz raport frst

Shortcut.txt FRST.txt Addition.txt FSS.txt

Odnośnik do komentarza

FSS nie wykrył żadnych nieprawidłowości.

 

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender: Ograniczenia <==== UWAGA
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL + S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Ja tu już nic nie wymyślę - jedyna nadzieja, że może @picasso jednak  tu zajrzy, ale nie mam na to wpływu.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...