Skocz do zawartości

Jak można zainstalować Windowsa Live na dysku twardym?


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Używam słabego komputera i Windows XP jest przestarzały do przeglądania Internetu i Linuksy odpadają to pomyślałem o przerobionym lekkim Windowsie 10 albo Windowsa 11 i znalazłem Windowsy 10 i Windowsy 11 w wersji Live takie że jak się wystartuje z płyty to zamiast się instalować to pojawia się pulpit i ona są bardzo dobre dlatego że zwykły Windowsa 10 albo Windows 11 bardzo muli i taki modyfikowana 10 albo 11 szybko działa ale chciałbym mieć taką wersję na dysku twardym zamiast na płycie żeby na stałe zapisać zmiany w systemie jak tapeta pulpitu i folder dokumenty i wiadomo że dysk twardy szybciej działa od płyty i tak nie hałasuje jak napęd płyt.  Czy możliwe jest przeniesienie sektora startowego z takiej płyty na dysk i skonfigurowanie tych plików startowych i folderu Windows i Program Files żeby startował z dysku tak jak z płyty. I tak mam stary sprzęt i dysk twardy przeznaczony do takich zabaw to może się nawet cały wyzerować byleby dało się takiego Windowsa postawić.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy ten Windows MiniOS ze strony https://systemtutos.com/en/windows-minios jest w porządku i bez wirusów czy jest zawirusowany i czy w jakim jest jest języku i czy dobrze zrobiłem że pobrałem z czerwonego linka o nazwie MiniOS 11 Pro 21H2 x64 [3.54]

Może być i Windows 11 albo 10 ale to obojętnie ale gdyby Windows 10 to w miarę nowszy build zbliżony nowością do 21H2 w wersji 64 bitowej.

Czy znacie lepszy modyfikowany Windows 10 albo 11 z możliwością instalacji na Dysku twardym do dajcie linki.

Bawiłem się programem Win10PE_SE_2021-04-25 ale tworzy tylko Windowsy bez możliwości instalacji na dysku twardym i jedynie Rufusem da się zainstalować na pendriwie ale nie na dysku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...