Skocz do zawartości

Naprawa zasilacza SPS-500XPE-P


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy miałem włączony komputer nagle mi się wyłączył i go obejrzałem i na samym początku pomyślałem że to wina zasilacza SPS-500XPE-P gdy komputer przestał reagować na przyciskanie przycisku POWER i miałem zapasowy zasilacz FEEL III-400 ATX to go zamontowałem i okazało się że komputer działa normalnie ale BIOS się na początku dziwnie zachowywał że się zresetował ale komputer działa normalnie.

Rozkręciłem ten zepsuty zasilacz SPS-500XPE-P i wszystko wyglądało normalnie i ani jednego przepalenia jedynie żyłka z bezpieczniku się stopiła to wymieniłem ten bezpiecznik i zamontowałem komputerze znowu ten oryginalny zasilacz żeby było oryginalnie 500 watów zamiast 400 i po wciśnięciu przycisku POWER komputer nie reagował i znowu rozkręciłem ten zasilacz SPS-500XPE-P i znowu był stopiony tylko bezpiecznik to jak można naprawić ten zasilacz jak nie wiadomo co się zepsuło. Szkoda mi go wyrzucać i teraz gdy tamten mam zamontowany w komputerze to już nie mam zapasowego sprawnego zasilacza i gdyby mi się ten udało naprawić zasilacz tobym miał i chciałbym go naprawić i z powrotem zamontować jako działający.

Ewentualnie za ile można by ten zasilacz sprzedać jako zepsuty żeby trochę pieniędzy z niego było?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...