Skocz do zawartości

zasobywp.pl redirect


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

zasobywp.pl redirect

takich wyrazów nie ma w logach, więc nie ma czego usuwać.

Natomiast na stronie WP.POCZTA u góry kliknij na "OPCJE".

W sekcji "Przekierowanie" > ustaw przekierowanie na WYŁ.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST.
Skopiuj to poniższe: (ale nigdzie nie wklejaj tego!)

Spoiler

START::
HKU\S-1-5-21-210618190-10895605-1632868096-1001\...\Run: [GalaxyClient] => [X]
Task: {C2710CA6-B4DB-4657-BB9E-3DC888B8706F} - System32\Tasks\MSI_Help_Desk_Agent => C:\Program Files (x86)\MSI\Help Desk\MSI Update Agent.exe (Brak pliku)
Task: {F08C4AFE-C410-4520-8666-2920750B29DE} - System32\Tasks\IUM-F1E24CA0-B63E-4F13-A9E3-4ADE3BFF3473 => C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Update Manager\bin\iumsvc.exe --automatic (Brak pliku)
Toolbar: HKU\S-1-5-21-210618190-10895605-1632868096-1001 -> Brak nazwy - {7FEBEFE3-6B19-4349-98D2-FFB09D4B49CA} -  Brak pliku
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:
END::

W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

 

Odnośnik do komentarza

Nie wyraziłem takiej zgody wciąż loguje się po staremu. Założyłem konto na wp i wtedy w opcjach jest przekierowanie, ale także wyłączone. 
Co może powodować to przekierowanie na zasobywp.pl - redirect że nie mogę logować się na konto ubisoft i wtedy mam błąd ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH kiedy klikam z poczty.

Absolutnie nie korzystam z tego.

Nawet jak z poczty klikam pokaż wiadomości na stronie fixitpc także występuje ten problem błąd ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH.

Odnośnik do komentarza

O ile jeszcze nie rozwiązałeś problemu, chciałbym jeszcze kilku informacji od Ciebie

 

Problemy z przytoczonym adresem przekierowań pojawiają się, gdy klikasz na niektóre (nie wszystkie) linki w e-mailach w poczcie WP/O2 uruchamiane w przeglądarce Chrome/Opera?

Po za tym, strony normalnie się uruchamiają? Np. Ubisoft wpisany ręcznie do paska adresu?

 

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się obawiać adresu zasobygwp.pl

 

Jeśli jest to możliwe, skopiuj cały link (adres) docelowy i wklej do wglądu. Jeden z tych powodujących problem

 

Tak jak wspomniałeś w pierwszym poście, pojawia się informacja ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

 

Przeglądarki Chrome i zbudowane na silniku Chromium (Opera, Edge) mają własny sposób kontrolowania certyfikatów SSL

i jest on inaczej aktualizowany niż w przeglądarce FireFox

 

Możesz się przekonać, gdy spróbujesz przejść na przekierowany adres logując się do poczty WP na FireFox. klikając na ten sam link co w poczcie otwartej w Chrome

 

Oczywiście, gdyby okazało się, że się mylę, będziemy szukać rozwiązań.
Jeśli do tej pory nie pojawi się aktualizacja kontrolowania certyfikatów i problem ustąpi samoistnie.

 

Poinformuj Nas o aktualnej sytuacji

 

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż z Chrome ładuje wszystko normalnie, ale na Opera GX już nie z poczty.

Ale zauważyłem jedną rzecz, klikając od razu w link z poczty na Opera GX nie ładuje mi strony i pokazuje wspomniany błąd.  Lecz gdy kliknę to samo tylko otwórz w nowej karcie, ładuje strony normalnie. Tylko z bezpośrednio z linku nie ładuje stron niektórych. 

//
Próbowałem instalować na nowo usuwając ja całkowicie ale to nie pomaga w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...