Skocz do zawartości

Backdoor, wirusy


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Mati420

 

Wszystkie tematy połączyłam.

 

44 minuty temu, Mati420 napisał:

ktoś mi się ciągle włamuje na komputer i w plikach systemowych jest za dużo zmian w jednym momencie :

-szyfrowanie dysków

-linux dla windowsa 

-zdalny dostęp do pulpita 

 

Powiedziałeś, że sformatowałeś system. Z jakiego nośnika (oficjalny legalny czy modyfikowany pobrany "na lewo)? Rozwiń co dokładnie oznaczają te opisywane zmiany, czyli co i gdzie widać.

 

Dodaj raporty FRST z systemu wykazujące co obecnie w systemie jest ładowane. Przypominam byś skonfigurował raporty z FRST wg instrukcji z linkowanego wcześniej tematu.

 

 

15 godzin temu, Mati420 napisał:

mam keylogera na telefonie co teraz - mam dać logi czy jak to mogę wyleczyć?

 

Ponownie, jakie przesłanki do tego twierdzenia. Co i gdzie widać.

 

Odnośnik do komentarza

Witam!!! zainstalowałem windows tool i z niego na pendriva i ustawiałem w biosie bootowanien a pendriva itd. Nie wiem co się dzieje, obecnie przy uruchomieniu laptopa włączają mi się dwa okna cmd.exe po uruchomieniu. odnośnie ataku no nie wiem czy jest nadal backdoor po reinstalacji systemu podsyłam Addition_23-10-2021 15.01.51.txtShortcut_23-10-2021 15.01.51.txtFRST_23-10-2021 15.01.51.txtlogi :) możliwe że będzie coś źle ponieważ KASPERSKY TOTAL SECURITY BYŁ WŁACZONY podczas skanu FRSTR. Pozderki czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...