Skocz do zawartości

Karta sieciowa telewizora.


drugster

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . 
Mam nadzieję, że moja rozterka zmieści się w granicach zasad forum. 
Teza - czy można  wyeliminować to , że karta sieciowa telewizora  smart( stary model samsung 2013)  uległa  uszkodzeniu , skoro widać listę sieci routera  z którymi telewizor może sie połączyć,  lecz próby są nieudolne ?    
  Nie mogę sie połączyć z żadna siecią ( widoczną przez tv) , po uprzedniem przepięciu ( zwarcie instalacji ) . 
 

pozdrawiam 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzień dobry.

 

Może uda mi się pomóc. Przede wszystkim odłącz telewizor od zasilania, odłącz przewód od telewizora i pozostaw na 60 minut, aby "ładunki spłynęły". Kolejno jeśli nie będzie łączył spróbuj przywrócić domyślne ustawienia telewizora czyli reset to defaut. To często działa korygująco na urządzenia sieciowe po awarii, telewizory nie są odstępstwem.

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź i wskazówki . 
Wykonałem obydwie czynności , jednak problem pozostał nawet po resecie.  Światełko w tunelu- połączyłem sie z moim telefonem którego użyłem w trybie routera i telewizor połączył sie bez problemu . 
Czy  to oznacza, że karta sieciowa telewizora  jest w porządku ( normalnie nadal widać listę dostępnych routerów) i  problem jest wyłącznie po stronie mojego routera ? Trochę to dziwne , ponieważ reszta urządzeń jest z nim połączona bezproblemowo . 
 

pozdrawiam 

0625B822-6392-4B28-AD86-9C818D9EBB2D.jpeg
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...