Skocz do zawartości

sterownik synaptics


outrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze sterownikiem Synaptics dotyczącym płytki dotykowej.

Gdy laptop był nowy i instalowałem wszystkie sterowniki, przestała mi działać płytka dotykowa.

Próby zainstalowania sterownika od nowa nie przynosiły skutku, ręczna instalacja sterownika z tej strony -> https://support.lenovo.com/it/pl/downloads/ds118494 także nie przynosiła, ani nie przynosi skutku. 

Płytka dotykowa także nie wyświetla się w menedżerze urządzeń, mimo że na początku widniała ona w innym miejscu pod opcją "pokaż ukryte urządzenia". Po wykonaniu wielu kroków w pewnym poradniku pisało, żeby odinstalować urządzenie i zresetować komputer, ale od tamtej pory już nigdzie nie można znaleźć tej płytki dotykowej. Po reinstalacji systemu przy pomocy narzędzia w win10 nic się nie zmieniło. Dodam, że mam laptopa Lenovo Legion 7i 81YT0056PB, a płytka po zainstalowaniu windowsa na początku działała.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A czy uefi było orygialnie uruchomione? Te touchpady mają takie problemy ze sterownikami przy próbie przeinstalowania systemu zdaje się, albo którejś aktualizacji winndowsa...  Nie pamiętam teraz dokładnie co to było, ale pamiętam, że problem był zaskakujący....  Miałem laptopa HP PAvilion G6 z takim samym tochpadem Chyba nie z certyfikatami sterowników? Dodać może spróbuj zainstalować tę wersję sterownika, która była jako pierwsza? Gdzieś powinien być jakiś ślad co się dzieje....

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...