Skocz do zawartości

Acer AN515-55 - sterowniki


dareko1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem laptopa jak w temacie( parametry poniżej ), zainstalowałem Windows 10 Pro , na stronie producenta są sterowniki,część poinstalowałem typu touchpad czy chipset, ale ja mam problem ze sterownikami do LAN-u i WiFi

 

ściągając te ze strony producenta , nie ma tam czegoś takiego jak setup , może jakoś inaczej się je instaluje

 

  • Producent: ACER
  • Model: Acer Nitro 5
  • Przekątna ekranu: 15.6"
  • Typ ekranu: AntiGlare, IPS
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FullHD)
  • Procesor: Intel Core i5-10300H (Quad Core, 2.5GHz - 4.5GHz, 8MB Cache)
  • Pamięć RAM: 32GB DDR4 2666MHz
  • Dysk twardy: Super szybki dysk 512GB SSD PCIE
  • Karta graficzna Zintegrowana: Intel UHD Graphics
  • Karta graficzna Dedykowana: NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB
  • Napęd optyczny: Brak
  • Komunikacja: Bluetooth, LAN (RJ-45), IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
  • Rodzaje wejść / wyjść: 3 x USB 3.1 Gen 1, USB Typu-C, HDMI, RJ-45 (LAN), Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
  • Dźwięk: Zintegrowana karta dźwiękowa, Wbudowane głośniki stereo, Wbudowany mikrofon
  • Kamera internetowa: Tak, wbudowana
  • Klawiatura: Wielokolorowe podświetlenie klawiatury, Wydzielona klawiatura numeryczna
  • Pojemność baterii: 4-komorowa, 3560 mAh (Czas pracy do 8 Godzin)
  • System operacyjny: Brak systemu
  • Wymiary: Około 363 mm x 255 mm x 24 mm (Szer. x Głęb. x Wys.)
  • Waga: Około 2.30 kg
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Instalacja przez wybranie sterownika. Załącz menadżer urządzeń (PPM prawy przycisk myszy na menu start i wybór z listy menadżer urządzeń), w oknie menadżera wybierz kartę w drzewku karty sieciowe, PPM > aktualizuj sterownik > przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterowników i wybierz lokalizację folderu ze ściągniętym sterownikiem. Jeśli na liście nie będzie karty sieciowej to wybierz pozycję nieznane urządzenie.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję , pomogło , mam tylko teraz problem z zainstalowaniem sterownika do karty graficznej ,mam komunikat że sterownik jest niezgodny z tą wersją Windows.

Z tego co wiem najpierw trzeba instalować stery do podstawowej karty aby później zainstalować do tej lepszej ( kiedyś tak miałem ) , ale teraz mam info że sterowniki do podstawowej karty sa aktualne

 

Przechwytywanie.JPG Przechwytywanie1.JPG
Odnośnik do komentarza

Na informacji pisze, aby zainstalować wersję sterowników z dopiskiem Standard i tak zrób. Znajdziesz je tu https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us , w liście wyboru 'Windows Driver Type', wybierz Standard

Ogólnie Windows 10 powinien sam ściągnąć sterowniki. Jak się ociąga to można mu pomóc postępując jak w poście powyżej i wybierając: aktualizuj sterownik > Wyszukaj automatycznie sterownik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...