Skocz do zawartości

McAfee Small Business Security - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

wpadła mi oferta fajnego laptopa do kupienia, ale okazuje się, że prócz Windowsa jest zainstalowany jeszcze 30-trial McAfee Small Business Security.

Przyznam, że McAfee kojarzy mi się jedynie z produktami wciskanymi podczas instalacji innych programów, które potem trudno usunąć.

Tutaj jest chyba podobnie, ale minęło kilka lat, więc jest się czym martwić? Znacie tego AV, sprawdzony jest? Opinii w internecie właściwie nie ma.

Nie chciałbym po odinstalowaniu zobaczyć, że go nie odinstalowałem albo że zostawił masę śmieci w rejestrze, etc.

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

Produkt McAfee Small Business Security obejmuje ochronę pięciu komputerów PC lub Mac oraz nieograniczonej liczby urządzeń z systemem iOS lub Android*.

Nie znam tego programu, ale jeśli nie prowadzisz swego biznesu, to ten program niezbyt Ci się przyda.

To trial, więc za 30 dni albo zapłacisz za niego, albo będziesz musiał go odinstalować.

Do odinstalowania chyba powinien wystarczyć McAfee Consumer Product Removal Tool - http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...