Skocz do zawartości

Picasso widziałaś to...


Bonifacy

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.dobreprogramy.pl/Naprawa-czy-reinstalacja-Kiedy-warto-grzebac-w-systemie,News,112159.html ?

Podsuwam Ci tego linka, bo:
- mowa o Twoim dziecku FRST
- komentarze dyletantów to... ( tu nasuwa mi się pewne słowo, ale nie wypowiem go)
- autor arta @wielkipiec fajny, kumaty gość, ale w tym temacie czegoś nie ogarnął i/lub nie dopowiedział...
- masz wielkiego fana w osobie @iJuliusz, ale to nie ja! :)

Sygnalizuje Ci ten wpis na DP.
Uważam, że powinnaś zabrać głos. TAM na DP w komentarzach pod tym artykułem. Tu nie na forum, bo to będzie wymiana poglądów miedzy Tobą, a moją skromną osobą. Forum Fixitpc to głęboka nisza. Przykre, ale taka jest prawda.

Dużo zdrowia życzę - Bonifacy

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Bonifacy  Bez zaskoczenia, to nie pierwszy raz tylko teraz inne narzędzie jest na tapecie. Dla mnie koniec dyskusji to wątek "Malware nowej generacji". Jest raczej jasne, że autor artykułu nie siedzi w środowisku malware. Niezależnie od tego jak niszowe moje forum jest, nie zamierzam komentować na DP. Myślę, że zrozumiesz dlaczego mnie tam nie było i nie będzie.

    
@iJuliusz
jest obecnie pod skrzydłami BleepingComputer, bo ja nie byłam mu w stanie zapewnić długofalowego szkolenia, i wyrywkowo przyglądam się jego postępom. Życzę mu powodzenia i oczekuję na niego tutaj na forum, jeśli będzie chciał tu pomagać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...