Skocz do zawartości

Dziwny proces spoolsp.exe zabiera 1,5g pamięci wirualnej


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy o ten Ci chodzi?

Cytat

() [Brak podpisu cyfrowego] C:\Users\A\AppData\Roaming\WinRAR\Spooler\spoolsp.exe

Na liście Twoich programów nie widzę WINRAR, więc dla mnie sytuacja nie jest zbyt jasna.

Mój WINRAR jest dość stary, więc nie wiem, czy w nowszej wersji coś się może pojawiło nowego w plikach.

Dodatkowo jeszcze sytuację zaciemnia to Zaplanowane Zadanie:

Cytat

Task: {D7A30751-4350-4157-89E3-145E53AA92AD} - System32\Tasks\Virtual Machine Integration Component Service => C:\Users\A\AppData\Roaming\WinRAR\VMICS\vmicsvc.exe

Na razie  usuniemy oba Zaplanowane Zadania:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

Task: {73B39BC9-9F2B-445E-A68E-8DD36EA0C82F} - System32\Tasks\Spooler SubSystem App => C:\Users\A\AppData\Roaming\WinRAR\Spooler\spoolsp.exe [6026752 2019-09-25] () [Brak podpisu cyfrowego]
Task: {D7A30751-4350-4157-89E3-145E53AA92AD} - System32\Tasks\Virtual Machine Integration Component Service => C:\Users\A\AppData\Roaming\WinRAR\VMICS\vmicsvc.exe
VirusTotal: C:\Users\A\AppData\Roaming\WinRAR\Spooler\spoolsp.exe
VirusTotal: C:\Users\A\AppData\Roaming\WinRAR\VMICS\vmicsvc.exe
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Odinstaluj ten program:

Cytat

 

Ace Stream Media 3.1.32 (HKU\S-1-5-21-2480323449-1803124515-3812292949-1001\...\AceStream) (Version: 3.1.32 - Ace Stream Media) <==== UWAGA

 

 

Pokaż raport z usuwania tych Zaplanowanych Zadań.

Zrób też nowe logi FRST.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc.

WinRara nie ma na liście bo po zakupie nowego komputera dołożyłem stary dysk i program zadziałał bez instalacji.

I nie było problemu który sie pojawił 3 dni temu ,mam na pulpicie miernik użycia pamięci i nagle pamięć SWAP zwiększyła sama swą wielkość o połowę,na dysku ubyło mi 10 GB miejsca, a dzisiaj znalazłem ten dziwny proces spoolsp.exe który w monitorze zasobów pokazywał na 1,5GB użycia pamięci wirtualnej.

Ok zrobiłem wszystko wg instrukcji ,załączam skany.

A programu AcePlayer mogę nie odinstalowywać ? (to moja liga mistrzów,europy i ligi zachodnie)

FRST.txt Fixlog.txt Addition.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...