Skocz do zawartości

Windows 10 Problem najprawdopodbiej z MUI


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ostatnimi czasy mam problemy ze swoim systemem windows 10, co to znaczy? Już tłumaczę.

Zaczynając od najprostszych rzeczy, próbuję wejść w ustawienia daty i godziny poprzez kliknięcie PPM na zegar, a potem wybranie tej opcji. Wyskakuje mi za ułamek sekundy konsola/wiersz poleceń po czym znika i nic się nie dzieje. Działa to tak praktycznie ze wszystkim, nie mogę tym samym sposobem wejść w ustawienia sieciowe, muszę to robić bezpośrednio przez panel sterowania. Tak samo próbując zainstalować aktualizacje windowsa wyskakuje mi błąd Aktualizacja funkcji dla systemu Windows 10, wersja 20H2 — błąd 0x80070017, opcje w windows defenderze pokazują mi się na szaro i jest przy nich napisane że zarządza nimi jakiś Administrator czego wcześniej nie było. Głównie przeszakdza mi to z tego względu że wywaliło mi sterowniki od karty sieciowej i muszę używać Wi-Fi na USB. Próbując instalować sterownik do karty sieciowej poprzez menadżer urządzeń wyskakuje mi takie coś: System windows znalazł sterowniki dla tego urządzenia ale napotkał błąd podczas próby ich zainstalowania i niżej - W pamięci podręcznej funkcji ładowania zasobów nie ma załadowanego wpisu MUI. Wczoraj próbowałem przywrócić system do ustawień fabrycznych, wszystko ładnie się przygotowało 100%, komputer się uruchomił ponownie, znów się coś ładowało i również coś napotkało problem i nie dało się nawet tego zrobić.

 

Dlatego proszę bardzo o pomoc ponieważ zależy mi na tym aby zachować dane i nie formatować systemu.

 

Logi właśnie dopiero teraz dodałem bo wcześniej nie widziałem :D

Addition_16-11-2020 11.39.47.txt FRST_16-11-2020 11.39.47.txt Shortcut_16-11-2020 11.39.47.txt

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...