Skocz do zawartości

Windows10 - po aktulizacji BLUE SCRREN


slimik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam problem z komputerem stacjonarnym, po wczorajszej aktualizacji pojawił się blue screen KMOD_EXCEPTION_NOT_HANDLED.

Komputer w trybie awaryjny pokazuje ten sam błąd, odinstalowywanie aktualizacji z poziomu rozwiązywania problemów nie przyniosło żadnego skutku.

Co można zrobić jeszcze w takim przypadku, żeby odzyskać system?

Plik minidump nie tworzy się.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
4 minuty temu, amp napisał:

Próbowałeś rozwiązań wujka google bo tego jest pełno a nie chcę wrzucać linków bo windowsowskie rozwiązywanie problemów i odinstalowanie aktualizacji raczej nie jest drogą prowadzącą do celu.

Wszystko co znajduje opiera się głównie na uruchomieniu trybu awaryjnego i dalszych działań, ale jak pisałem wyżej u mnie awaryjny tez padł

Odnośnik do komentarza

U mnie to samo, system po aktualizacji się uruchamia, ale po paru minutach w losowych monetach jest ten blue screen:

Jak pobrać ręcnzie instalkę wersji 1909 ? Jak ściągam media creation tool to wymusza na mnie najnowszą wersję....do 1909 było u mnie stablinie.

Mam prawie 50 gm obraz dysku C na dysku zenętrznym, ale nie mogę go teraz przywrócić z kopii zapasowej

 

 

Odnośnik do komentarza

Wejdz na tę stronę https://gist.githubusercontent.com/AveYo/c74dc774a8fb81a332b5d65613187b15/raw/c67083ebc8cac4ae74e6cd680fc32aa6e2aeb91d/MediaCreationTool.bat

i na otwartej stronie z prawokliku zapisz a następnie usuń rozszerzenie "txt" tak aby plik miał końcówkę "bat" Potem go uruchom i wybierz wersje. Utworzy ci sie plik iso w wersji któta wybrałeś.

Informacje na tej stronie. https://gist.github.com/AveYo/c74dc774a8fb81a332b5d65613187b15

Odnośnik do komentarza

Serdeczenie dzieki!

 

Na 1909 wszystko wróciło do normy - wszystko poinstalowane i ani jednego BSOD.

Ewidentnie aktualizacja do 20H2 coś psuje....

 

Cały czas aktualne dwa pytania, jak, przynajmniej na razie zablokować automatyczną aktualizację do 20H2 i druga sprawa, w czym w takim razie najlepiej zrobić obraz partycji systemowej ?

 

Na razie po prostu zaznaczyłem w opcjach zaawansowanych WInUpdate odroczenie aktualiacji funkcji o 365 dni. Włączone zostawiłem tylko aktualizacje dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...