Skocz do zawartości

Laptop strasznie spowolnił i ma problem z rozpoznaniem baterii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z laptopem, strasznie spowolnił dlatego się nie będę rozpisywał, bo bardzo mi tnie i nawet pisanie jest bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc.

FRST.txtShortcut.txtAddition.txt

Długo mi zajęło by napisać tego posta, lecz przed chwilą wyjąłem wtyczkę od zasilania i komputer przyśpieszył.

Teraz mogę dopisać że jest czasami problem z ładowaniem (tak jakby laptop nie rozpoznawał baterii, a jest ona zamiennikiem w dellu) , czasami po odłączeniu laptopa od sieci na powiedzmy pół godziny, jest problem z ponownym ładowaniem (kilkukrotne odpinanie i podpinanie zasilacza z czasem zadziała). Jeszcze raz proszę o sprawdzenie logów, bo mimo wszystko wydaje mi się że ten problem leży po stronie oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Wyłączę z autostartu Daemon Tools oraz Google Update:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
HKU\S-1-5-21-601389225-2260710370-3730533231-1001\...\Run: [Google Update] => C:\Users\Szymczak\AppData\Local\Google\Update\1.3.35.452\GoogleUpdateCore.exe [217544 2020-03-20] (Google LLC -> Google LLC)
HKU\S-1-5-21-601389225-2260710370-3730533231-1001\...\Run: [DAEMON Tools Lite Automount] => C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTAgent.exe [5263040 2018-01-30] (Disc Soft Ltd -> Disc Soft Ltd)
FF HKLM\SOFTWARE\Policies\Mozilla\Firefox: Ograniczenia <==== UWAGA
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <==== UWAGA

EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Zainstaluj nowszą, bezpieczniejszą wersję Javy, wg tej strony > https://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizujące-temat/?tab=comments#comment-179769

Podczas instalacji dopilnuj, by ta nowa wersja Javy odinstalowała stare wersje, które teraz masz.

 

================

W dolnej części logu Addition.txt, w sekcji "Dziennik System" jest lista błędów, ale widzę, że te błędy były tylko dzisiaj, i nie powtarzają się.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...