Skocz do zawartości

Problem z komputer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dzisiejszego poranka, mój komputer zaczął dziwnie się zachowywać, odłączało i podłączało mnie do internetu choć z internetem wszystko w porządku, strony w chrome odpalają się dość wolno, jak spróbowałem zeskanować komputer programem malwarebytes, to znalazło mi 2 możliwie wirusy (zdjęcia na dole) będzie pisało recycle bin bo usunąłem je, ale nadal są na moim komputerze, dopowiem jeszcze, że gdzieś po 2 godzinach skanowania pokazuje mi się błąd, że malwarebytes przestał działać i, że trzeba go zrestartować po czym jak się go wyłączy to nie odpala, użyłem też programu ccleaner i znalazło mi to, gdy skanowałem w poszukiwaniu jakiś problemów i wychodzi mi Problem: 'missing startup software' Data: "C:\Program Files (x86) \Adobe\Adobre Creative Cloud Experience\CCXProcess.exe" Registery Key: 'HKCU\SOFTWARE\Microsof\Windows\CurrentVersion\Run' Pobierałem gdzieś miesiąc temu różne cracki do adobe, ale skanowałem zero wirusów, skanowałem różnymi antywirusami i nic, nie wiem w czym jest problem, ale proszę o szybką pomoc! 

15925923710466416836785527881263.jpg 15925924321161326501574878650729.jpg
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...