Skocz do zawartości

Windows 10 przycina


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem reinstalację windowsa po tym jak nie mogłem odpalić wiersza poleceń (run cmd). Podobno jakiś malware to powodował.

Natomiast po reinstalacji, system nieustannie się przycina, na pół sekundy, tak jakby się wieszał. Przez to filmy w przeglądarce się przycinają i tracą klatki co jakiś czas. Ale dzieje się to też w eksploratorze windowsa czy na pulpicie - na chwilę kursor się zamraża.
Znalazłem kilka tematów na ten temat w sieci, ale zero rozwiązań.

Zerknąłby ktoś w logi, zeby zobaczyć co może być przyczyną?

Dodam tylko, że przed reinstalacją ten problem nie występował.

Z góry dziękuję za pomoc.

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Są .logi FRST, więc je przejrzałam pod względem "wirusowym" - nie masz żadnej infekcji.

 

Z logu Addition.txt widać, że karta graficzna sprawia jakieś problemy,

 

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

Task: {48BDE315-C36F-47DF-8365-F6488D420E30} - System32\Tasks\NvDriverUpdateCheckDaily_{B2FE1952-0186-46C3-BAEC-A80AA35AC5B8} => C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvContainer\nvcontainer.exe [850928 2020-03-18] (NVIDIA Corporation -> NVIDIA Corporation)
R2 NVDisplay.ContainerLocalSystem; C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nv_dispi.inf_amd64_d5216eae94436d77\Display.NvContainer\NVDisplay.Container.exe -s NVDisplay.ContainerLocalSystem -f %ProgramData%\NVDisplay.ContainerLocalSystem.log -l 3 -d C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nv_dispi.inf_amd64_d5216eae94436d77\Display.NvContainer\plugins\LocalSystem -r -p 30000 -cfg NVDisplay.ContainerLocalSystem\LocalSystem
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Temat zostawiam dla fachowców z tego działu forum.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...